Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meglehet változtatni vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet változtatni vagy nem érdemes?

Figyelt kérdés

Párommal több mint két éve vagyunk együtt de nekem hiányzik a kapcsolatunkból a romantika.Nem akarom h nyalja ki a seggem de tudjátok annyi mindig jól esik egy nőnek ha mondják hogy szép vagy vagy csinos vagy esetleg egy két nap meglep valamivel,de ő semmi most fogytam 7kg és észre se veszi meg se dicsérne semmi.Hiába mondom neki hogy néha lehetne kicsit kedvesebb vagy akármi nem tesz érte semmit.

Tehetek még valamit vagy inkább ne is erőltessek semmit?



2013. máj. 14. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha 200 kiló voltál, és most csak 193 vagy, az nem nagy különbség. lol
2013. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egy kapcsolatban munka van, a férfiakhoz pedig a saját hiúságukon keresztül vezet az út. ha én dicsérem a párom, hangoztatom, hogy mennyire büszke vagyok rá, milyen szexi ebben a nadrágban, milyen szépen megcsinálta a kertet, stb., akkor ő is többet dicsér engem, egy idő után pedig elemivé válik ez a dolog. próbáld meg máshonnan megfogni, lehet, hogy pont az nem jön majd be, amit én tanácsolok, de nem minden férfi képes magáévá tenni a puszta szavakat, így előfordulhat, hogy kevés az, ha mondogatod neki, hogy néha lehetne romantikusabb.
2013. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
65 voltam előttem meg kb 70 most meg 58 szóval észre vehető
2013. máj. 14. 11:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is nehezen jön a kedveskedés. Azért néhanapján meg szoktam erőltetni magamat, mert tudom, hogy ez fontos a páromnak és amikor látom, hogy örül akkor már jól esik nekem is, de szó ami szó nehéz rávennem magamat. A párod nevében nem nyilatkozhatok, azt ne várd el, hogy verset írogasson, vagy lanton játsszon neked, de némi törődést és kedveskedést elvárhatsz tőle.

Ez nem megváltoztatás, hanem odafigyelés a másikra és ez jogos igény a részedről. Mondom ezt úgy, hogy alapvetően párod nézőpontból látom a dolgokat.

2013. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

én is elég sűrűn dicsérem de ő sose azért van különbség :S

meg így hogy említed a kertet ős semmit nem csinál itthon csak én mert ő dolgozik én nem ez a kifogás.én megcsinálok mindent mert ő semmi.

2013. máj. 14. 11:27
 6/9 A kérdező kommentje:

de ennyire nem tud kedveskedni?

ha fel veszek vm csini ruhát és várom h mondjon valami és nem mond elkeseredek és még úgy se veszi észre h valami nem oké :S

2013. máj. 14. 11:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy olyanokért várod a dicséretet, ami öt nem érdekli? Durva, de lehet, ha 20kg-al több lennél akkor dicsérné a vonalaidat. De az is lehet, hogy elégedett a kapcsolatotokkal, ugy érzi minden ok, nem kell bele több energiát fektetni. (Ha ez van, a kijozanitás a lehetöség.)
2013. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bizonyos szintig lehet elvárható lenne. Mármint ameddig ingyenes és csak pár szóba kerül.


Ha egyszer eljutok oda mindig ki fogom dumálni, hogy ne kelljen sok felesleges cuccot venni, inkább pofázok az ingyen van.

2013. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de értitek hogy ő sose mondja? nem ér el egy bizonyos szintet se. kb a két év alatt mondta 2szer hogy szép vagy de ez nekem kevés nem azt mondom h minden nap mondja de ha mondjuk néha napján megyünk valahova és kicsípem magam akkor dicsérjen meg vagy nekem nem jó a felfogásom?
2013. máj. 14. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!