Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hogy osztjátok be az...

Ti hogy osztjátok be az időtöket, hogy mindenre jusson?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen képtelen vagyok, egyszerre több dolgot csinálni. pl.ha vizsgaidőszak van, akkor semmi mást nem csinálok, csak tanulok. Ha nincs, akkor meg angolozok. Aztán néhány hónap múlva ismét eljön a vizsgaidőszak, akkor az angol 2 hónapra hanyagolom, aztán majd kezdhetem elölről. Egy pasit sem merek bevállalni, mert olyankor "nincs időm". Azzal se tudok foglalkozni, hogy az inzulin rezisztenciám miatt napi 5* egyek, mert az már nagy odafigyelést igényel. Van valami ötletetek, hogy mi a lósz*r van velem? A hülyéskedők kíméljenek!
2013. jún. 16. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg fog az agyam, tanulok. Amikor nem, akkor hiába erőltetem. Mindig így vagyok vizsgaidőszakban. Pihenek, kikapcsolódom, aztán mehet újra tanulás. Vagy egyszerre csinálom a dolgokat. Tanulok és beszélgetek, stb. Enni meg egyél! Főleg ilyen esetben! Első az egészség!
2013. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Úgy nem lehet beosztani az időt, hogy mindenre jusson. Tanulj meg priorálni, és tanuld meg megérezni az "idő minőségét", mit mikor támogat a Természet.


Amíg nincs időd párkapcsolatra,addig nagyon korrekt Tőled, hogy így viselkedsz az ellenkező nemmel.


Üdv R.

2013. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szemeszter kozben tanulsz?

Hova jarsz?

Mert pl. en orvosin volt hogy elhanyagoltqm egy targyat aztan ott tenyleg 10 napig non-stop seggeles volt...


De amugy probalj kialakitani egy rutint.

Itt volt egy lany. Ugy csinalta 2-kor barmi volt leult tanulni.

Es ez tok jo.

Mint altalanosban, napkozi. Akkor beosztottak helyettunk az idonket es minden olyan gordulekeny volt.


Az etel tenyleg nem nagy szam.

Allits be figyelmeztetot ra.

Amire figyelni kell elore hogy na mit is egyek.

Hogy legyen kaja a hutoben.

Es a legjobb ha elore tudod hogy holnap ebedre husleves, masodiknak meg csirkemell rizzsel lesz. Mert ha meg akkor allsz neki amikor mar ehes vagy fel fogsz fordulni... tudom, csinaltam.


Rutin kell az eletedbe, ennyi.

Nekem is kene.

Volt amikor a csaladomtol tavol vagyok akkor van mar kialakult szokasaim: etkezes, szabadido, munka, esti rutin... de csaladdal mindig borul...

2013. jún. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!