Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan még tényleg nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan még tényleg nekem kell rosszul éreznem magam?

Figyelt kérdés
A barátom sose hív el magával sehova, ha baj van nem, hogy mellettem lenne bejelenti, hogy el kell mennie a csajbarátjához akivel előttem járni akart...ő az első akit elhív moziba..(meg a pasiját) és rossz, hogy nem érzem úgy, hogy fontos lennék számára.. és még én vagyok beállítva féltékeny szemétnek.. még én érzem magamat rosszul, mert mertem szólni miatta..
2013. febr. 7. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem érzed úgy, hogy igazából csak kellék vagy? Mert szerintem erről van szó.
2013. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet "csajbarát" vagymi, ha előtte járni akart vele. Ugye érted? Nah ez a baj kicsim..

Férfi-Nő barátság eleve paradoxon. Szerintem.

2013. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És miért nem dobtad már régen a pasit?
2013. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A férfi-nő barátság nem paradoxon, mivel nem létezik.
2013. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az orrod előtt hajt a másik csajra és még benned merül fel, hogy rosszul kéne érezned magad. Nem semmi a csávó. Dobd már a fenébe. Nem elég, hogy nem szeret, mégcsak nem is tisztel téged.
2013. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre mondják azt, hogy te is hülye vagy, minek foglalkozol vele, ha nem kellessz neki? mondjuk mondom ezt én, csak én a fiú vagyok, és a lány le se kakil engem :)
2013. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt az újabb bizonyíték, hogy a lányok a szemét bunkókra buknak.
2013. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt is mondhatod, hogy rendben, lehet, hogy nem csal meg, de az biztos, hogy elhanyagol.
2013. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!