Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én utálok nőnemű lenni?

Csak én utálok nőnemű lenni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem szeretem, gyűlölöm a testemet a reakcióival meg mindenféle "női tünetegyüttesével" együtt. Az egész olyan, mint egy börtön! Nem akarok nő lenni, de a legrosszabb, hogy még transzexuális se vagyok. Egyszerűen dühös vagyok, mert ha körbe nézek, akkor mindig azt a visszajelzést kapom, hogy az emancipáció csak papíron létezik, mert az emberek agyában még mindig a sötét középkor van. Nem akarok ennek fejet hajtani, mert akkor még jobban undorodnék magamtól. Van, aki hasonló képen érez?

2013. jún. 21. 23:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7%
Inkább örülnöd kellene, hogy a szexualitás sokkal több élvezetet nyújt neked, ellentétben a férfiakkal.
2013. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egy olyannak mondod, akinek ilyen élménye nem nagyon volt! Arról ne is beszéljünk, hogy nekem vannak barátnőim, akik picsognak emiatt, hogy manusok nem képes megfelelően kielégíteni őket! Szóval szakértő nélkül nehéz ezt elérni!
2013. jún. 22. 11:15
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha gondolod, kiírhatod a bánatodat privátban.
2013. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

1-es hát nem tudom,a pasiknál legalább az esetek nagy részében tényleg van orgazmus,a nőknél meg már nem olyan biztos a dolog

amúgy tényleg vannak zavaró dolgai a női életnek,de ez van

2013. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak azt szeretném, ha nem léteznének különbségek. Ha az, amivel együtt születtem és nem választottam nem lenne hátrány. Félre értés ne legyen, én nem a férfiakat akarom támadni, hogy ez az egész csak az ő hibájuk. Sok nő szexistább, mint hinné, akár a többi nővel vagy magával szemben is. (nem létezik erre valamilyen kifejezés, hogy valaki saját tulajdonságai miatt lenézi magát?)
2013. jún. 22. 14:15
 6/17 anonim ***** válasza:
24%

Hogy te mit szeretnél, az egy dolog. Ha elégedetlenkedsz, attól csak boldogtalan leszel. A tested adott, azzal boldogulj. A világ meg olyan amilyen.

Azt kaptad, ami jár neked, ha nem tetszik, azzal nem jutsz előrébb. Amin változtatni tudsz, az te saját magad, semmi más.

2013. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
1%
Igaza van a 6-osnak. Abból kell dolgoznod, ami van. És lássuk be, nőként nem lehetetlen boldognak lenni, sőt nagyon is jó esélyeid vannak.
2013. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Miért? Mert fájdalommal szül, mert folyamatosan vérzik, mert miután elvégezte a dolgát már rá se akarnak nézni. Mert ahogy öregszik annál kevesebbet ér, mert nincs már benne szexuális potenciál, és több gyereket se tud szülni. Mert gyermekei biztosan elfordulnak tőle és valójában minden áldozata felesleges? Mert a munkahelyén a főnöke megengedheti magának, hogy kevesebb fizetést adjon neki, mint azonos képzettségű férfinak? Arról nem is beszélve, hogy a Földön a legtöbb kultúra bűnösnek találja a puszta létét a nőnek.
2013. jún. 22. 15:13
 9/17 anonim ***** válasza:
35%

Ez mind olyan igaz. Sajnos. A férfiak nincsenek vele tisztában, mennyivel könnyebb dolguk van.

De épp ezért kell nekünk emelt fővel járnunk! Légy büszke rá, hogy nő vagy, minden nehézséggel és meg nem értettséggel eggyütt. Te, mint nő adhatsz csak valakinek életet (jó, egy pasi is kell hozzá, de tiéd a meló nagy része), csak mi élhetjük meg a terhesség és a szülés (fájdalomteli de) gyönyörű élményét.

Igaz, sokkal több testi probléma merül fel egy nőnél, de sokkal több testi csoda is. Örülj neki, gondolj erre!

2013. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
És, ha én nem akarom ezt megélni. Bennem nincsenek ilyen ösztönök. A gyerekektől alapból óckodok, szóval nem tudom semmilyen gyönyörűséget látni benne. Egyszer néhány idősebb nő ismerősöm a saját szüléséről beszélt: mikor lekezdte, hogy a gyereke miközben jött kifelé kiszakította a méhét és gátszakadása lett, ott eldöntöttem, hogy soha nem fogok ilyesmibe fogni. Nincs is bennem semmi gyönyörű, ahogy a szex is túl sok testnedv és hormon, nem több. Az emberek mindent túl idealizálnak csak azért, hogy ne kelljen szembenézni az igazsággal.
2013. jún. 23. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!