Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelen ez az undorító álom?

Mit jelen ez az undorító álom?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a szüleimmel meglátogattunk egy elmebeteg embert, mert valamilyen rokonunk volt szegről-végről. 120 cm-nél nem lehetett magasabb, elég kövér volt, és vállig érő csapzott haja. Az ágyon feküdt teljesen meztelenül. A heréi együtt kb. akkorák voltak, mint a feje, én pedig fogtam magam, és viccből hozzáértem egy ujjal... amikor hirtelen elsült. Ekkor hátraugrottam, és itt vettem észre, hogy mosom a fogam, a fogkrém pedig szokatlanul habzik a számban. Mit jelenthet ez a bizarr álom?
2009. okt. 14. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
ŐŐŐŐ miféle filmet néztél elalvás előtt?:D
2009. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi gyanúsat:)
2009. okt. 14. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a te beavatkozásod miatt ki fog robbani valami undorító dolog, amit eddig eltakargattak, eltitkoltak, majd te fogod a legjobban bánni, hogy egyáltalán beleavatkoztál, visszakoznál, de nem tudsz.
2009. okt. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ajjaj... ez elég komolynak hangzik:$
2009. okt. 15. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!