Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindig mindenki azt mondja:...

Mindig mindenki azt mondja: légy önmagad. Tudom hülyén hangzik, de hogyan kell ezt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja mindenkinek hogy legyen önmaga,, mintha annyira érdekelné őt a másik.. Szóval ha én önmagam vagyok akkor az azt jelenti, hogy nem azt csinálok amit más, és saját döntéseket hozok? Mert az utánzás az a szövegelvétellel és ezzel karöltve kezdődik ugye? vagy ez önbizalom kérdése?

2013. jún. 29. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen azt jelenti hogy nem a másikat utánzod.
2013. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akor milyen alapokon éljek vagy hozzak döntést? Példakép kell? vagy mi? amúgy 15 vagyok..
2013. jún. 30. 18:56
 3/9 anonim ***** válasza:

például olyan ruhákat hordasz, ami neked tetszik. nem csak azért veszel meg egy felsőt, mert mindenkinek olyan van és menő. meg azt csinálsz amit szeretsz. szóval ha az osztályodban mindenki rockot hallgat, de te a rapet jobban szereted, akkor nem hallgatsz csak azért rockot, hogy menő legyél te is.

és ne azért csinálj valamit, mert a többiek azt várják el tőled. úgy élj, ahogy neked tetszik. amit nem akarsz, azt ne csináld

2013. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: és ez a helyes élet?? mert én igazából még attól is félek hogy múlik az idő.. egyre rosszabb lesz (pl:külső szerint) ugye öregemberhez már nem illik a BMX... még csak 14 vagyok, de már most félek az öregkortól... hogy a jó dogokra már nem lesz erőm, se kedvem..
2013. júl. 2. 20:36
 5/9 anonim ***** válasza:

gyorsan megy az idő, de még az öregkorral nem kell foglalkoznod :)

addig élj, amíg fiatal vagy, mert utána meg az lesz, hogy miért nem csináltam, amíg tudtam volna?

ha most BMX-eznél, akkor tedd azt. :) ahogy idősödsz, te is változol, lehet hogy majd megunod, vagy azt mondod, hogy már felnőttem, mással akarok foglalkozni. mindenki változik, ezt ne felejtsd :)

2013. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi... eddig csak attól tartottam hogy amiko most jól állnak az mindenkinek bejön (lányokra értem) ha már nem fog jólállni akkor nem is fog bejönni a lányoknak..-?!... de amúgy köszi szépen..
2013. júl. 3. 06:33
 7/9 anonim ***** válasza:

ha a ruhára gondolsz, akkor lehet hogy olyan is jól áll, ami nem tucat. ha érted, hogy értem. túl sokat aggódsz

(amúgy ez a köszi... nem túl kedves...)

2013. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor köszönöm szépen.. :) mért? mitvársz egy 14 éves fiútól? xD ha arra gondolsz hogy felnőtt vagy.. nemtudom a korod mert nem mondtad :)
2013. júl. 3. 20:06
 9/9 anonim ***** válasza:

nem, úgy értettem, hogy a ... a köszi után zavaró. nekem az ilyen így hangzik kb: kösz, sokat segítettél....pf

de nem kioktatni akartalak vagy ilyesmi :)

amúgy 20 vagyok

2013. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!