Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan érjem el, hogy ne...

Hogyan érjem el, hogy ne érezzek mindig lelkiismeret furdalást és szorongást?

Figyelt kérdés
Annyira elégedetlen vagyok magammal. Folyamatosan bennem van ez az érzés. Minden, amit csak csinálok, arról úgy érzem, hogy rossz, nem megfelelő. Irigykedem azokra, akik egy csomó dologhoz értenek, szépek és tehetségesek. Nagyon sok dolgot abba hagytam, amit csináltam, mert nem éreztem jól magam bennük. Az időm nagy részét otthon töltöm, többnyire evéssel és szomorkodással. Mindig feladom, amitől még jobban szorongok, hogy valamiből kimaradok és nincs kitartásom. Változtatni szeretnék ezen, nem szeretem így magamat és szerintem az egészségemnek se tesz ez nagyon jót. Tud valaki tanácsot adni? 20/l

2013. jún. 29. 15:49
 1/2 anonim válasza:
Együtt érzek,ugyanígy vagyok énis, de teszek ellene, egy héten kétszer eljárok futni, hogy egy kicsit kikapcsolódjak, meg figyelem elterelésként angolt tanulok online.. ha pedig nem megyek futni,akkor itthon súlyzózom,és vidámabb videókat keresgélek a neten. Kb ennyi. Szerintem járj társaságba,ha nincs ilyen társaság,akkor menj el diákmunkára( itt is lehet ilyenkor ismerkedni :)) én is jártam társaságba,azóta kicsit jobb. Sose add fel,mindenből ki lehet hozni valamit. Ha szeretsz kreatívkodni,ajánlom a makettezést,ami relaxál,valamint türelmet ad,ami a kitatáshoz nagyon kell,és ha nem adod fel,valami egész jó kis makettfigurát dobsz össze :) (keress rá a neten,sok makett-márka van) én nekem ezekkel sikerül a szomorkodásról elterelni a gondolataimat, és pikk-pakk,el is telik hamar egy nap.
2013. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos,így vagyok vele én is,de eddig nem találtam rá megoldást. 29/f
2013. júl. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!