Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha megnézek egy animét-filmet-...

Ha megnézek egy animét-filmet-sorozatot akkor mindíg a benne lévő szereplőkre akarok hasonlítani, lehet hogy személyiség zavaros vagyok?

Figyelt kérdés

Hogyha megtetszik egy filmben egy szereplő mindíg arra törekszem hogy olyan legyek mint ő!

eleve szemtelen és kissé heves a természetem,de egy anime miatt már halgatag és segítőkész akarok lenni!

személyiség zavaros vagyok? Mi történik velem....?


12 éves vagyok :/



2013. jún. 30. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez utánzás nem személyiségzavar
2013. jún. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És az rossz?mit tehetnék ellene? Miért van ez?
2013. jún. 30. 21:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A személyiség nem fekete vagy fehér, jó vagy rossz, ezekkel a kategóriákkal nem lehet leírni. Ha kívülről vagy általában heves, szemtelen vagy az még nem jelenti azt, hogy nincs a személyiségednek olyan része, ami hajlamos a hallgatagságra, segítőkészségre. Ezt a részed épp aktiválhatta a sorozat, mivel azonosulni tudsz valamilyen szinten az adott szereplővel, esetleg példaképként tekintesz rá. Mondjuk a segítőkészség nem egy rossz tulajdonság, de azért vigyázni kell, hogy azért ne legyél túlságosan befolyásolható. 12 évesen még eléggé formálódóban van a személyiséged, ilyen hatások természetesek ebben a korban, most kezd kialakulni az identitásod.
2013. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
az emberek gyakran akarnak azonosulni azzal, akit vagy amit szeretnek, amúgy még csak 12 vagy, a személyiséged nem fejlődött ki teljesen
2013. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy rossz lenne .. persze attól függ a dolog . 12 évesen viszont nem hinném hogy baj , változol még bőven .
2013. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Most elhatároztam hogy:

csendes leszek

jól fogok tanulni

jól fogok sportolni

kedves leszek

ravasz leszek

És nem fogok többet hisztizni.(elszámolok 10ig ökölbe szorítom a kezem és voálá..a méreg elszáll.Vagyis ez most működik.

és soha többé nem leszek flegma

akik bántanak vagy nem érdekelnek,átnézek rajtuk.


szóval kb 60%ban megkell változnom...lesz min dolgoznom a nyáron..

2013. júl. 1. 19:41
 7/12 anonim ***** válasza:

12 éves vagy, fiatal és annyit fog még változni a személyiséged, hogy te sem fogod elhinni. Én kb gyökeres ellentéte vagyok a régi önmagamnak. Hallgatag voltam, zárkózott, visszahúzódó, antiszociális, most meg be nem áll a szám, beszédes típus vagyok, imádok a figyelem középpontjában lenni és ebből következik, hogy elég szociális is vagyok.

Velem is volt (sőt a mai napig van is) ilyen, hogy egy animében megláttam egy szereplőt és minden áron szerettem volna olyan lenni mint ő, és ahogy már valaki írta előttem, ez inkább amolyan példaképre vall.

Tehát én kétlem, hogy ez személyiségzavarra utalna.

Plusz az ember eleve mindenkivel (ha csak egy kicsit is, de ) másképpen viselkedik. Nem mindegy, hogy a legjobb barátoddal társalogsz, vagy az egyik nem túl kedves osztálytársaddal. (Az emberek személyisége társaságfüggő is.)

Egy szó mint szász, nyugodj meg, a személyiséged fog még változni.

2013. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is mindig olyan akarok lenni, amit épp nézek. Legfőképp laza, közvetlen és társasági ember. Csak hát soha nem sikerül. Vagy kipróbálom, és nem tetszik. De ez nem baj, mindig kell valaki aki a "példaképed" :)) Vagy valami ilyesmi :D
2013. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kirito (Dani) válasza:
Èn is ilyen vagyok, legfõkèppen olyan akarok lenni mint Kirito-kun SAO-bòl (=Sword Art Online) ès szinte olyan vagyok mimt õ ha bajvan mindig mindenkin segitek, vèdem a szeretteim ha bántják stb..:) Nagyon bìrom kirit metinen is Kiritokun a nevem stb..:) ès mèg csak 14 éves vagyok :D
2013. júl. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kirito (Dani) válasza:
Ami a legjobb h felnèznek rám az emberek ès tisztelnek meg pl ha bajba vagyok kèrnem sem kell de kapásbò 10-en jönnek segìtenu. :D
2013. júl. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!