Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha megnézek egy animét-filmet-...

Ha megnézek egy animét-filmet-sorozatot akkor mindíg a benne lévő szereplőkre akarok hasonlítani, lehet hogy személyiség zavaros vagyok?

Figyelt kérdés

Hogyha megtetszik egy filmben egy szereplő mindíg arra törekszem hogy olyan legyek mint ő!

eleve szemtelen és kissé heves a természetem,de egy anime miatt már halgatag és segítőkész akarok lenni!

személyiség zavaros vagyok? Mi történik velem....?


12 éves vagyok :/



2013. jún. 30. 20:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Én igazából olyan akarok lenni mint Usui aki tök nyugodt de nagyon vicces és erős,okos jól néz ki meg minden :Dde azt szeretem benne a legjobban hogyha csak valaki simán leszólítja az utcán csak úgy tovább megy..képes tovább menni!


a fruits basket-ből meg imádom Yukit aki olyan kedves és csendes és ha veszekszik is nem ordibál! Hanem tök nyugodt hangon visszapofázik :D erre hogy képes?


Ráadásul ezek mind fiúk és én meg lány vagyok,de rájuk akarok hasonlítani..csak lányban :)

2013. júl. 2. 11:18
 12/12 anonim ***** válasza:

Engem egyik osztálytársam jellemzett múltkor anime karakterek alapján: Edward Elric, Winry Rocbell, Roy Mustang, ééés Armstrong őrnagy (xD) az FMA-ból, Kushina a Narutoból, és Lucifer a Hataraku Maou sama-ból, amiből össze van "gyúrva" a személyiségem. xDD Aztán nyomatott egy totál pontos jellemzést, az állam leesett..xD

16/L

2013. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!