Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség! Nem tudnám valahogy...

Segítség! Nem tudnám valahogy elfelejteni, vagy gyorsan túllépni ezena horrorfilmen? 14 éves vagyok

Figyelt kérdés

(Tudom, rossz kategória, de ez a legtalálóbb)

Nem olyan rég néztem meg a Mártírok nevű, pszichikai horrorfilmet, és hiába hogy egy hónapja volt, nem bírok teljesen túllépni rajta. Alapból elég gyenge a gyomrom az ilyenekhez, nem nézek horrorokat, ebből is csak egy részletet láttam, de mivel nagyon kiváncsi voltam, utánanéztem a sztorijának a neten hátha enyhül egy kicsit az érzés, de éppenhogy felerősödött. Egyszerűen nem tudok túllépni ezen, hogy mire képes az emberi gonoszság és brutalitás, és hogy ez simán megtörténhet, pedig tudom hogy csak egy film, a valóságban pedig nincs ilyen. Persze néhány hét után már enyhült ez az érzés (nem is tudom minek nevezni), de ha néha, általában éjszaka eszembe jut, akkor megint nyugtalan leszek, és megfertőzí a gondolataimat a film borzalmával.

Nekem egyébként nagyon erős képzelőerőm van, szokásom lefekvés előtt, félálomban tudatosan álmodni, ilyenkor mindig elképzelem hogy benne vagyok a legutóbb játszott jó játékban vagy nézett filmben, és a kedvenc karaktereimmel karöltve jól érzem magam. Aztán hirtelen, valahonnan előugrik amiről az előbb beszéltem, és onnantól vége mindennek, ráadásul ha mégegyszer eszembe jut a játék vagy a film, vele együtt jönnek a borzalmak is, mintha ez egy súlyos lélek vírus lenne, nem tudom elérni hogy elfelejtsem.

Mit lehetne tenni? Egyszerűen nem bírom elfelejteni, pedig egy hónapja láttam! Nem akarom, hogy ez örökké így legyen!


2013. júl. 2. 03:36
 1/6 anonim válasza:
100%

" a valóságban pedig nincs ilyen"


Azt te csak hiszed. Ma is vannak háborúk a világban és gyakran a foglyokat igen brutális módon végzik ki.

2013. júl. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Snuff 102-t, a Groteszket, vagy a Szerb filmet. Egyből túl fogsz lépni rajta! X)
2013. júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is 14 vok, és amelyik film velem okozta ezt, az az Inbred volt.

Nekem úgy sikerült valahogy elfelejteni, h egy csomó humoros dologgal árasztottam el magam,pl. legyen ez film,müsorok a tv-ben,haverok társasága,stb. És egy idö után (nálam néhány hét) elmúlik a hatása a filmnek. Ma meg már úgy megedzödtem, h erre már nincs is szükségem.

Az éjszakákon pedig én mindig lefárasztom magam, h csak az alvásra koncentráljak,mert nekem is olyan a szokásom,mint neked :)

Ezek csak személyes tapasztalatok,de remélem tudtam segíteni :)

2013. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nézz utána a holokausztnak vagy valami kissé valósággközelibb dolognak és utána az ilyen filmeken nem fogsz fennakadni jókat röhögsz majd rajtuk
2013. júl. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nézd meg a www.theync.com-ot:) egyébként ez nem csak egy film, sajnos vannak ilyen dolgok a valóságban is( ma is vannak háborúk,tömeggyilkosok,sorozatgyilkosok,kivégzések, stb.) ugy hogy ja:D
2013. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül van ott az a 18-as karika, de ja, sz@rni bele...
2019. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!