Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire hiszel abban, hogy...

Mennyire hiszel abban, hogy amit leírsz egy lapra és akarsz az megvalósul?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kicsit,te?
2009. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eddig minden megtörtént velem, amit csak akartam. Véleményem szerint,ű hit és töretlen akarat kell hozzá. Először picit megijedtem, de rájöttem, hogy megkaptam az Élettől a legnagyobb ajándékot. Nem hiszem, hogy egyedi képesség lenne. Állítólag sokaknak sikerül.
2009. okt. 15. 22:33
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt részleteznéd nekem? Leírod és akkor mit csinálsz?


(Én olyanról hallottam, hogy ezután a mássalhangzókból egy rajzolatot csinálsz és azt kell nézned úgy hogy közben semmire sem gondolsz.)

2009. okt. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez így hülyeség. Ahhoz hogy valami valóra váljon nem kell leírni sehova semmit, csak dolgozni az ügyön és megvalósítani azt amit akarunk. Nincs ebben semmi hókuszpókusz:D
2009. okt. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez iszonyat hülyeség sztem :'D

Nem attól teljesül amit leirtál, hogy hú te leirtad... Hanem ha teszel is érte vmit.

Jó az lehet, hogy vkit motivál vmiféleképpen, ha leirja, de ha csak ülsz és nézed a fecnit, nem hiszem, hogy megváltod a világot xD.

2009. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem hiszek benne. az biztos, hogy ahhoz hogy valami (valami jó, mert a rosszat ugye senki sem akarja) megvalósuljon, nagyon akarni kell.

de ez a logika visszafelé nem igaz, nem fog valami csak azért megvalósulni, mert akarod, és leírod egy lapra.

sajnos ez nem így működik. :)

2009. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne!De jó ha neked működött,de sztem nem amiatt h leirtad!hanem azok a dolgok alapból siekrültek volna!
2009. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nálam igen.
2009. okt. 16. 21:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért sikerülhet,mert ha már leírod erős az elhatározásod.

Többször eszedbe jut,hogy ezt leírtad,véghez kell vinned,küzdened kell érte,és talán ez erősebbé tesz

2009. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Írd le légyszives egy lapra: "A második válaszoló jövő héten kőgazdag lesz, megtalálja álmai nőjét és boldogan élnek míg meg nem halnak, természetesen nem mostanában." :D


Egyébként sztem ez kicsit önhipnózis-szerű, nem azon van a hangsúly, hogy akarni kell, hanem azon, hogy a tudatalatti "elhiggye". Legalábbis én így gondolom.

2009. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!