Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gondolkodtatok már azon, hogy...

Gondolkodtatok már azon, hogy hogy akartok meghalni? És hogy hány évesen?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan? Szép csendben, álmomban, mint a nagyfater.

...és nem pánikban sikoltozva, mint az utasai...

2013. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyenlőre még nem.:D de nem is akarok majd ha eljön az ideje akkor minden történik ugy ahogy történnie kell.:D de te elég fura vagy h ilyeneken gondolkodsz..:D
2013. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 xD

#2 Tudom, pont erre vagyok kíváncsi, hogy _mennyire_ számítok furának :D Mert én nem akarok szép csendben, ágyban, álmomban meghalni. Arra gondoltam, ha már az életem nem különleges, legalább a halálom legyen az. De egyébként nincs semmi bajom, nem vagyok depis, meg semmi :D Csak unom, hogy az egész életem abból áll, hogy iskolában vagyok, tanulok, eszem, gépezek, olvasok, alszom. Lehet hogy csak ki kéne próbálnom valami extrém sportot, ki tudja :)

2013. júl. 2. 17:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát eléggé ki kéne próbálnod valami újat :D barátokkal szoktál lógni??


Csendben, fájdalom nélkül inkább.

2013. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#2.vagyok.:D lógj a haverjaiddal járj el bulizni meg ilyenek.:D és akkor nem lesz olyan unalmas az életed.:D
2013. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát de az a helyzet, hogy pont az a magányos farkas típus vagyok sajnos. Ha meg valahova el is akarnék menni, senki nem jönne velem :D
2013. júl. 2. 17:50
 7/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg elhívni őket.:) valaki ugyis elmenne veled.:DDhidd el.:D
2013. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem is tudom... Nekem a "hősi halál" a legszimpatikusabb. Ha már meg kell halni, akkor miért ne tehetném valamiért, vagy valakikért. Ha bármi történik nem ér meglepetésként, hiszen fel vagyok készülve rá.

Betegség, baleset... sokkal rosszabb, sokkal tragikusabb,nehezebb főleg a körülötted lévőknek, feldolgozhatatlanabb, váratlan... nincs semmi gondolat ami nyugtassa azokat akik itt maradtak.

Álmomban meghalni... Már volt hogy olyan élményem volt álmomban, hogy azt hittem eljött a halál, amikor felkeltem azt hittem a túlvilágon vagyok, és tükörbe kellett nézegetnem magam, hogy megbizonyosodjak róla hogy élek és én vagyok az. Nem tűnt semmivel sem jobbnak mint amilyennek elképzelem a halált. És még rosszabb... Fel se tudtál készülni rá, senkinek nem tudtál szólni, semmit sem tudtál átgondolni előtte. Eljön a reggel és keltenek, és te nem kelsz, és megnéznek közelebbről és látják hogy halott vagy. Borzalom.Értelmetlen. Még tragikusabb.

Na jó azt hiszem túlságosan beleéltem magam a kérdésbe. :D

2013. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én már sokat gondolkoztam rajta,és arra jutottam hogy valami teljesen idióta,nagyon gáz helyzetben,nevetséges módon fogok megpusztulni,ami után az emberek rosszul fogják érezni magukat hogy röhögnek.Talán s-ggbe lőnek,vagy komolyan rám esik egy zongora,vagy megöl egy mezei pocok,ilyesmi.

Ahogy az én szerencsémet ismerem,ennél jobbra sajnos nem számíthatok.

2013. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!