Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha a választás a ti kezetekben...

Gerge12 kérdése:

Ha a választás a ti kezetekben lenne a halálotokkal kapcsolatban (nem öngyilkosságra gondolok), akkor milyen módon, helyzetben, helyen, hogyan szeretnétek meghalni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Hogy hol és milyen helyzetben azt nem tudom de én szívem szerint egy hatalmas orgazmusban múlnék ki a világból:D
2013. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
94%
Napnyugtát nézve, a barátnőm karjaiban, közben morricone zenéjét hallgatnám. Hogy milyen módon halok meg az nem érdekel ha az első 3 kritérium teljesedik.
2013. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

nem akarok fájdalmat és szenvedést. boldogan akarok meghalni

érdekes kérdés. ezen még nem gondolkoztam. mondjuk egy Linkin Park koncerten. de miért halnék meg? meg mondjuk milyen korban? azért 70 évesen nem nagyon jár az ember fesztiválokra :) bocsi, hogy eltértem

2013. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ágyban méghozzá mélyalvásban. Az a legjobb szerintem:D:DD
2013. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Nirata ***** válasza:
100%

Ha fiatalon hallnék meg akkor valakiért szeretnék.

Ha idősen akkor pedig valakivel.

2013. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Eperfagyiba fulladnék...

Viccet félretéve, vallásos lévén, szeretnék úgy meghalni, hogy legyen időm megbánni a bűneimet.

2013. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Egy tengerparton meditálva elaludni. Vagy 120 évesen szex közben szívrohamot kapni, miközben öt huszonéves bombázóval hancúrozok. :D
2013. máj. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Baracsi Attila:

Én ha választhatnék,akkor nem egy szánalmas rozzant nyomorék,szellemileg leépült maga alá szaró-hugyozó vén trottyként,hanem szépen álmomban csendben,szenvedések nélkül kimúlva.

Az életben amúgy is sok szenvedés vár még rám,amiket valószínűleg nem tudok majd elkerülni.

Egyébként az orgazmusos verzió sem rossz,de akkor meg lehet hogy szegény csajszi jár rosszabbul,mert mi van akkor,ha azután azért nem mer majd szeretkezni,mert attól fél,hogy kimúlik mellette a partnere?

A fekete özvegy típusú hölgyeket ez meglehet hogy nem is zavarná annyira!

2013. szept. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Irukanji meduza csipesetol.ha meg nem halok meg tole,akkor mount everest lavina!
2013. szept. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pofonegyszerű. Lefekszem és egyszerűen nem ébredek fel.
2014. jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!