Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki hasonló helyzetben?...

Valaki hasonló helyzetben? Van ebből kiút?

Figyelt kérdés
A családom otthon terrorizál folyton kötekednek velem, hiába mondom, hogy nem olyan könnyű munkát találni manapság, folyton piszkálnak, azt hiszik, hogy nem is próbálkozom, hogy egy lusta dög vagyok, pedig én is húznék innen már le, mert elegem van, hogy mndig is elítéltek, bűnözőnek tartottak, csak, mert eléggé önbizalomhiányos és sikertelen vagyok pár éve a tanulmányaim terén. Aztán ott van, hogy olyan ronda vagyok, hogy a csajoknak sem kellek és ez is folyton felőröl, lényegében ez az egyik oka, hogy így lecsúsztam, mert hát egyedül már nem érzem magam embernek sem, rossz, hogy nincs lány, aki tudna szeretni, csak, mert ronda lettem. Szertethiányom van és folyton bántanak itthon. Sokszor gondolok az öngyilkosságra, ez így nem élet. Közben folyton próbálkozom melót találni, de nem könnyű, manapság, csak ígérgetnek, hogy majd hívnak, de semmi meló, megőrülök. :(
2013. júl. 3. 18:27
 1/2 anonim válasza:
Figyelj az öngyilkosság nem megoldás!!!! Te is tehetnél magadért valamit értem én keresed a munkát meg a szerelmet de teszel azon kívül valamit hogy otthon ülsz a szobádban a gép előtt mint hogy kiruccanj hogy jobban érezd magad már boccs én ezt tudom elképzelni rólad!! Én sem vagyok valami szépség nekem sincs még munkám de azért nem fogom felkötni magamat élek társasági életet és az segít!!!
2013. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hy!

Ami a melót illeti,pár jó tanács:Készíts jó önéletrajzot,szemeld ki az állást amire jelentkeznél és menj el személyesen önéletrajjal a kezedben,szépen ápoltan,normális ruhában.Amit még tudok egy kis segítseég: [link]

itt tudsz település szerint cégeket keresni,ha van szakmád akkor az azzal foglalkozó cégeket megkeresed és személyesen mindenhová bemész önéletrajzzal hogy esetleg van e munkafelvétel náluk(Én így 2hét alatt találtam melót)

Ami az otthoniakat illeti,próbálj nem veszekedni,és ha nagyon veszekszenek veled akkor kérdezd meg tőlük hogy mi az amit tenned kéne őszerintük!

2013. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!