Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevagyok zavarodva. Fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevagyok zavarodva. Fiúk, valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem tudom, nem értem a lányok ízlését. Sokszor gúnyolnak, hogy ronda vagyok, ha bepróbálkozom náluk vagy csak úgy szó nélkül tiltanak nem válaszolnak, ha látják, hogyan nézek ki képeken. Való életben eddig egy lány gúnyolt ki, akinél bepróbálkoztam, a többi max udvariasságból nem fikázott, illetve a többségnél nem tudtam rájönni, hogy érez-e valami vonzalmat irántam, csak dumálgattunk, mint emberek és kész. Valahogy eddig éveim alatt visszagondolvoa volt két lány, akik fura jeleket adtak, mindkettő középsuliban látott, egyikük osztálytársam volt. Szép volt mindkettő és most ez a lényeg, hogy szépek voltak, számomra vonzóak, mégis olyan jeleket adtak, amire még fiú haveromék is aztmondták, hogy szerintók bejöttem nekik. De én mégsem tudom elhinni, mivel főleg mostanság, csak a rosszat, gúnyolódást, elutasítást, többnyire közömbösséget kapom a szép, vonzó lányoktól és csak olyan lányok tapadnak rám, akik nem jönnek be nekem, de úgy látom más fiúknak sem igazán... Emiatt semmi önbizalmam, mert hiába lájkolják képem párna, ha egyik sem vonzó a számomra, mintha egy fiú homár rajongana értem, nem vagyok valami boldog. Szeretném hinni, hogy van lány, akivel kölcsönös a vonzalom, de most középsuliban agy szerencsém volt, vagy jobban néztem ki vagy a folyamatos kitettség elve érvényesült, vagyis hogy gyakran láttak engem és vonzódni kezdtek hozzám. Mivel már nem tanulok, felnőtt vagyok és nem is mozgok társaságban, főleg nem lányok között, így nem vagyok kitéve napi szinten csajoknak, lehet ezért nem tudnak vonzódn hozzám a szép lányok. Azt is megfigyeltem, kb. egy-két éve volt, hogy még reggelente sok tini lánnyal utaztam és volt kettő, akivel gyakrabban utztam egy buszon és fura mód ez a két lány, gyakran nézett, amikor felszálltam buszra például elől ült az egyik és, mintha folyton engem énzett volna, csak úgy tett, mintha tanulna. Nem tudom eldönteni, ő nekem tetszett, bár inkább egyszerű, átlagos, nem agyonsmnkelt műcsaj volt. De nem si baj, utálom a műcsajokat. Arra is gondoltam, hogy talán csak pechem volt, hogy folyotn felszínes, buta lányokat fogtam ki, akiknek érzelmi intelligenciája nyílván nem elhet fejlett, ha csak úgy kegyetlenkedésből simán gúnyolnak egy fiút, aki bepróbálkozik náluk, mert épp nem esetük. Lehet, hogy vannak olyan számomra vonzó lányok, akiknek tényleg bejöttem már, bejövök esetleg? Vagy adjam fel és jöjjek össze olyan lánnyal most már, aki nem vonz, de mivel nem kell a fiúknak így talán megbecsülne és elfogadna engem? Nem értem miért vágyom számomra vonzó lányra, mert bár sok lány vonzó nekem, de nyílván a többségnek van rajongója és nem érné be velem, ha kaphat jobbat is, már pedig, ha a buta, felszínes csajok ennyire rondának tartanak, akkor tényleg nem lehetek valami nagy szám külsőre, bár azt nem értem, hogy az értelmes, csendesebbnek tűnő vonzó, aranyos lányok, akkor miért adtak jelet, lehet nekik bejövök, lehet ilyen lányoknál kéne próbálkoznom? De ilyen lányokat miért nem találok sosem?
2013. jún. 20. 11:34
 1/1 anonim válasza:

Nem kell túl reagálni a dolgot, lehet nem veled van a baj csak a lányok válogatósak. Én azt tudom tanácsolni neked tapasztalatok alapján hogy, ne te kezdeményezz de ha benne leszel egy kapcsolatba te is csak annyit tegyél mint a másik fél, a kapcsolatok nagy része azért megy tönkre vagy végződik szakítással mert beleélik nagyon magukat.

Ne gondolj a lányokra egy ideig és azt fogod észrevenni hogy valaki ott van veled :)

És még egyszer mondom nem veled van a baj csak nem lehet mindenki hozzád való, de ha egyszer meg lesz az akkor boldog leszel vele, és nem kellesz azon izgulni hogy mi lesz meg hogy lesz mert a lány is szeretni fog pont mint te őt.:)

2013. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!