Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki volt/van hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt/van hasonló helyzetben és emiatt nem megy a csajozás sem neki esetleg?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs egyelőre se munkám, se pénzem, de minél előbb szeretnék ebből a pokoli házból kikerülni és albérletbe menni. Főleg nagyobbik húgom miatt van a cirkusz, folyton belém köt, sérteget és hát, ha véletlen visszapofázok, akkor jön anyám és apám, akik megvédik és engem meg apám megfenyeget, hogy k.ssoljak vagy megver. MIndent lehet neki, ő a kedvenc nálunk, és hiába én voltam legutóbb is a sértett. EGész egyszerűen a nagysásog húgomnak csak annyi baja volt, hogy kicsit hangosan lépkedtem lefelé jövet a lépcsőn és mivel ő tanul a vizsgára így ez zavarta és leordibált semmirevaló, büdös parasztnak és még durvább dolgokat is mondott rám, én meg mondtam, hogy milyen jogon sérteget, hagyja ezt abba, meg mi az, hogy nem mehetek már le vizelni sem, csak, mert ő tanul?! Erre még ő neki állt feljebb és elkezdett sírni, amire persze jöttek a szülők és még engem fenyegettek meg, meg szóltak le. Nem bírok így élni, egy ilyen igazságtalan terroron alapuló helyen, de sajno, nincs semmi pénzem, se munkám, bár keresek és próbálkozom, lehet összejön egy meló, ha kellek hívnak, de sajnos ez még nem tuti meló, szóval kersek továbbra is, de addig itt pokoli elnyomás és állandó szorongás az életem. Gyerekkoromban is többnyire húgom miatt vert meg apám, minden rajtam csattant, nem is vagyok már ép lelkileg, szorongás állapított meg a pszichológus és folyton stresszelek, félek emberektől, főleg idegen emberektől.

2013. jún. 28. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Szép kis történet, nem irigyellek. Drukkolok, hogy összejöjjön a munka, ha ideiglenes, akkor is.

A húgod minek tanul és neked mi a végzettséged? És vajon miért szerethetik jobban a húgodat?

2013. jún. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ismerős a sztori. Én is mindig másodrendű voltam a rokonságomon belül.

Annyit tehetsz, hogy minél ritkábban találkozol velük, vállalj közösségi munkát, ha vannak barátaid, lógjál velük, bármit csinálj, amivel kevesebbet érintkezel velük!

Ugyan nem ismerem az életedet, tehát azt sem tudom, milyen lehetőségeid vannak, de nekem ez lenne az alapelvem!

Első válaszoló! Például azért, mert lány! Sokszor már ez is bőven elég ahhoz, hogy "egyenlőbb legyen az egyenlők között!"

2013. jún. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kiegészítésként még annyit, hogy igencsak lerontja az ember esélyeit a csajozásban! Nekem is beszólogattak már a rokonok közül többen, hogy nem viszem semmire, sosem, egyetlen csajnak sem fogok kelleni. Nagyjából úgy is lett. :((
2013. jún. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:D túl stresszes vagy, tanulj meg azért visszapofázni is mással is vannak így..Jajj és ,ha megver az apuci akkor mivan? én is kaptam olyat, hogy a fal adta a másikat aztán?

Túléltem. Nehogy már a tesód terrorizáljon meg a saját családod, tanulj meg kiállni magadért. Ha ez nem tetszik a szüleidnek akkor szoktasd őket hozzá, hogy nem vagy te cella rab basszál be vidd haza a nőket stb:S velem is volt ilyen amikor féltem apámtól, de belehet őket törni;) nevelés kérdése:D:D 20/f

2013. jún. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha még egyszer megaláz a bunkó ganaj apád, moss be neki egyet teljes erődből.
2013. jún. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"folyton stresszelek, félek emberektől, főleg idegen emberektől"


Ne tedd, semmi értelme és semmi okod rá. Könnyen lehet, hogy az általad nem ismert emberek jóval barátságosabbak lennének veled, mint a "kedves" családtagok.

2013. jún. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szóljál vissza a húgodnak, ha pedig az apád megver, akkor jelentsd fel a rendőrségen testi bántalmazásért, ugyanis a családon belüli erőszak is már bűncselekménynek számít, de az esetet akár felveheted rejtett kamerával, ha problémáznának a rendőrségen. Ne legyen lelkiismeret furdalásod.
2013. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!