Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek ezzel a bizonyítás...

Mit kezdjek ezzel a bizonyítási kényszeremmel?

Figyelt kérdés
Szóval tudni kell rólam hogy kisgyerek korom óta lenni akartam valaki. Megmutatni a világnak hogy én vagyok valaki, hírnévre és megbecsülésre vártam. Ezt a mai napig nem sikerült sajnos elérnem. Annyit nem is gondolok már rá, viszont ha látok valakit, aki tetszik nekem, és kiemelkedően tehetséges olyan dologba, amit én nagyra tartok, akkor újra elő jön belőlem ez a hülye bizonyítási kényszer, hogy megmutassam hogy én vagyok a valaki, hogy én elértem valamit stb... de sejtésem sincs azt hogy tehetném meg. Az érdekes az egészben hogy aki most utoljára előidézte bennem ezt az érzést, valószínűleg soha az életben még csak nem is tudnék találkozni vele.
2013. júl. 3. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezzel a bizonyítási kényszerrel szerintem semmi baj nincs,sőt,ez adjon erőt Neked!

Hogy miben tudnál kimagaslani?

Mit szeretsz csinálni?Szereted valamelyik szakmát amiben még jó és ügyes is vagy?van olyan hobbid amiben jó vagy,vagy ha nem is ,de azért szereted csinálni?Mert ha van akkor abba kéne belefektetned több munkát,jobban utánanézhetnél,fejlesztheted magad míg tökéletes és versenyképes nem leszel,és megváltozik az életed is a jobbik irányban mert ez mindenre kifog hatni,jobb leszel másokból is,egyszerűen szép lesz az élet!

:)

2013. júl. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!