Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Legyek öngyilkos? Nem akarok....

Legyek öngyilkos? Nem akarok. Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Se barátok, se kapcsolatok, se munkahely, se életcél és ezeken 3 éve nem tudok változtatni. Tehetségtelen vagyok, egyedül érzem magam, utálok így élni. Jön a nyár, jó programok, de a gondolat, hogy végig egyedül leszek és nem tudok szólni senkihez sem, nagyon rossz. Legutóbb majálison voltam, az összes beszélgetésem egy eladóval zajlott le, mikor elmondtam neki, hogy mit szeretnék enni. Facebookra kiírtam párszor, hogy bárkivel találkoznék, beszélgetnék, 0 jelentkező volt. Harmincpár ismerősből nem is csodálom. F

2013. máj. 11. 03:02
1 2
 1/18 anonim válasza:
Korod, Nemed, Stb ?
2013. máj. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 piriiiiii ***** válasza:

Beszélgessek Veled? :)

Az öngyilkosság itt most nem lesz megoldás erre... majd talán máskor, nem most.

2013. máj. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Máskor sem.. Hülyeségeket ne írogassunk már senkinek.
2013. máj. 11. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 piriiiiii ***** válasza:
Szerinted talán komolyan gondoltam? Szerinted talán a kérdező komolyan gondolta? Ha van egy stabil elhatározása, úgysem lehet megingatni.
2013. máj. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Ha viccből ír ki ilyet valaki, akkor annak elmentek otthonról. De azt ne akard nekem bemesélni, hogy nem lehet rajta segíteni.
2013. máj. 11. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

az öngyilkosság csak azt bizonyítja hogy megfutamodsz az élet elől.

nem félni kell hanem előremenni felemelt fejjel a fájdalmak megedzik az embert

2013. máj. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az durva hogy minden nap van egy öngyilkos kérdés
2013. máj. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#1 - 22F, mire gondolsz a stb-vel?

piriiiiii - Csak ha közel laksz és akkor személyesen. Nagyon hiányoznak a személyes kapcsolatok, netes beszélgetőtársat nem okoz gondot találni.

2013. máj. 11. 23:28
 9/18 anonim ***** válasza:
Nagyon ugyérzem ez 1segély kiáltás akar lenni talán ez az elsö jele annak...de mi emberek sokszor észre sem veszük semmi kép ne add fel járj el többet társaságba ismerkedj uj emberekel legalább probáld meg (ha az ember tulsokat gondolkodik hogy ez nem jo az nem jo az árt az egéségnek)
2013. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Első vagyok. Írtam privátot, bár gondolom már nem nagyon fogod elolvasni.
2013. máj. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!