Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudnék csinálni, hogy...

Mit tudnék csinálni, hogy elégedett legyek magammal ilyen téren? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

nagyon régóta éneklek, tanárhoz nem jártam, mert a szüleim nem támogattak a dologban, mert egy zenész se volt a családban, és inkább a rajzolás útjára terelgettek, és teszik ezt most is. Az első gitárom is úgy kellett kikönyörögnöm, azt is magamtól tanultam meg.

Kiskoromban mindig arra vágytam h valamilyen szinten befussak énekléssel, pl youtube-os videókat akartam csinálni, de végül nem lett belőle semmi. Szoktam énekelni barátok előtt, ismerősök előtt, pár embernek ( nem csak barátoknak, ismerősöknek is) küldtem (mert kérték) videót v sima mp3-at, és mindenki általában agyon dicsér és meg vannak lepődve, mondván h nem is tudták h egyáltalán éneklek, és mindig csak pozitívat kapok, mintha annyira nagyon jó lennék. Na a körítés után a tényleges kérdésem az lenne hogy én mért nem hallom magam ennyire jónak?:D nem csak barátok dicsértek vagy a család, ebből gondolom h nem elfogultság, akiknek mutattam is mondták megmutatták még ennek annak és azoknak is tetszett. Valamilyen szinten tudom h tudok énekelni de mindig elégedetlen vagyok magammal, és sose volt még hogy miután visszahallgattam tetszett volna, ami mondjuk miközbe énekeltem tetszett. ez miért van vagy mit tudnék ezzel tenni?

elnézést hogy ilyen hosszúra sikeredett



2013. máj. 7. 16:50
 1/3 foxkids66 válasza:
Nekem is ez van, és én is észrevettem, hogy miközben énekelek,tetszik, de mikor visszahalgatom, nagyon erőtlen a hangom. Nem tudom, hogy tényleg az e, remélem, csak a felvétel a rossz.;)De szerintem ha mások is mondták, hogy jó a hangod, akkor higgy nekik.:)Én most kezdtem el a netről gitározgatni(alapból hegedülök, de a gitározás is érdekelt), de egyelőre még nem vagyok túl jó:D. Szóval szerintem énekelj továbbra is, és higgy magadban!:)
2013. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Velem is ez volt rengeteg ideig. Imádtam otthon énekelgetni csak és tetszett is másoknak és nekem sem igazán tetszett mikor magamat visszahallgattam. Aztán én végül elmentem egy tanárhoz és sokkal bátrabb lettem meg szerinte is jól énekelek (bár én még mindig elégedetlen vagyok néha) de ha tényleg ilyen jó visszajelzéseket kapsz azt tanácsolom te is harcold ki, hogy járhass tanárhoz. Nagyon sokat segít.
2013. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönömm a válaszokat :)hmm hát igen már érdeklődtem is meg hogy milyen énektanárok vannak a környéken, remélem hamarosan sort is keríthetek rá hogy menjek egyhez
2013. máj. 10. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!