Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor volt életedben a legnagy...

Mikor volt életedben a legnagyobb szerelmi bánatod? Ki okozta? Miért?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok, és kíváncsi vagyok, hogy van-e valaki hasonló helyzetben.

Lehetne akár egymásnak segíteni.:)


2009. okt. 16. 23:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Dobd meg az msn-ed inkább te...:)
2009. okt. 17. 00:23
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ird meg ide is!Ugy kevesbe erzem magam nyomorultnak.:)
2009. okt. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
elküldtem a cimiem, nézd meg az imél fiokod
2009. okt. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Felvettelek.:)
2009. okt. 17. 00:30
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak a viselkedéseddel van baj. a férfiaknak nem szabad azt érezniük,hogy nyeregben vannak.magasról kell sz*rni rájuk,mert mindig az kell nekik ami elérhetetlen ..tapasztalat:) engem is sokszor átvertek nagyon csúnyán,de megváltoztam. nem mutatom ki egyiknek sem,hogy érdekel. akkor izgalmas ha nem is gondolná h van esélye:)
2009. okt. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Enem 4éven keresztül vet semmibe életem első nagy szerelme.Állandóan kritizált,bunkó volt velem,nem törödött velem,csomószor meg is csalt meg otthagyott.Én meg mindent elnéztem neki,mert teljesen odaáig voltam érte és "hátha egyszer megváltozik."

Négy év után rájöttem,nem változik,csak én megyek tönkre és kiléptem.Nehéz volt,de életem legjobb döntése :P

Mostmár nem érdekel.

Neked is ezt tanácsolom,tudom borzalmasan nehéz,de muszáj ha egyszer boldog akarsz lenni.

2009. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
kb 1 éve volt egy iszonyat csúnya vég. már helyrejöttem, de azóta se tisztáztuk hogy mi, hogy, miért. nem is akarom, nem beszélnék vele mégegyszer. de ő okozta. :)
2009. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik srác aki tetszik az semmibe vesz..egy másik lányról beszél folyton..a másik meg ha a haverjával van egy paraszt ha egyedül akkor meg rendes aranyos :S

ha fiam lesz majd arra tanítom őt hogy tisztelje a lányokat :)

13/l

2009. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éve szerelmes vagyok egy fiúba,de ő nem szeret engem.És most kitalálta hogy a legjobb barátnőmet szereti akivel már 10 éve ismerjük ls szeretjük egymást.Ráadásul a bnőmnek is tetszik,és most a srác bejelentette: a bnőmnek választania kell ő vagy én.Most elvesztem a szerelmem,és a legjobb bnőm egyszerre.Naon faxa...
2009. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
a csaj a srácot választotta ?:O
2009. okt. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!