Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lendültetek át az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lendültetek át az önbizalomhiányos állapoton?

Figyelt kérdés
Senki meg nem mondaná rólam, hogy töketlen vagyok, ha eltöltene velem egy napot. Nagy szám van, hülyéskedek, sőt előbb hinné azt, hogy sorra fűzöm csajokat, mint azt, hogy nem. Mégis félek a visszautasítástól és a kudarctól mint az állat, ezért nem is próbálkozok. Hogyan lehetne ezen túltenni magam? 18F
2013. jún. 27. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, a lányok a mellüket fényképezgetik, aztán megkérdezik, hogy "Ugye szerintetek is túl kicsi?". De mivel te fiú vagy, sajna nem tudom...
2013. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Te fiú vagy, így nyilván neked kell megtenned az első lépést, ha egy lánytól akarsz valamit. Nagyon kicsi rá az esély, hogy egy lány fog kezdeményezni nálad, de várhatsz, míg a szádba repül a sült galamb.

Sok fiú átesik a csalódáson, a visszautasításon, még a legjobb képűek is pofára szoktak esni néha. Ha a külsőddel nincs gondod, és csupán belső önértékelési zavaraid vannak, akkor azt tanácsolom, menj el a haverokkal, igyatok meg valamit, aztán lazulj el, és légy magabiztos, önmagad. Ha elsőre koppansz, szrd le, legalább megpróbáltad. Nem csinálhatod ezt életed végéig, így te is úgy fogsz járni, mint a huszonéves szüzek, aztán jöhetsz GYIK-re hisztizni, meg feltenni a rinya kérdéseidet, hogy miért nincs barátnőd.

18 vagy, szerintem ezt még azért használd ki.

2013. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tegyél olyan dolgokat, amik újak és amiktől félsz ;)
2013. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Grimmm ***** válasza:

Na erre van 1 jó módszer :) Imádom csinálni.

Recept:

1, fogsz egy pszichopata havert és kitaláljátok a világ legrosszabb csajozós szövegét. De tényleg nagyon durvát.

2, Az összes (szó szerint) az összes csajt leszólítod ezzel a dumával.

3, Isztok még egyet és kitárgyaljátok ki menyire éget be.


Azután csak poénak fogod gondolni az elutasítást ezt garantálom :)

2013. jún. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is ismerek ilyen srácot mint te, olvass PUA könyveket
2013. jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 My Conserve ***** válasza:

Az 5. hozzászóló tippje jó!


A lényeg az, hogy fogadd el, hogy az ismerkedés egy tök mindennapos dolog, annak ellenére, hogy te még nem nagyon csináltad. Újszülöttnek minden vicc új: neked ez még valami nagy dolognak tűnik. De ettől függetlenül az elfogadás és az elutasítás is teljesen hétköznapi.


Igen, amikor valaki elutasít, akkor ítéletet mond rólad. Ez igaz, és ez fáj is. De ez csak az ő ítélete, más lány mondhat mást is. És különben te is változhatsz, lehet, hogy később még vonzóbb leszel. Próbáld azzá tenni magad!

2013. jún. 28. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

-Van valami a fenekeden.

-Mi?

-A szemem.

Óriási xD

2013. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fú te, velem pont ugyanez van. Mindenki ilyen nagydumás, laza, határozott embernek lát, társaságban gyakran enyém a vezető szerep, az én véleményemet kérik ki, könnyen elérem, hogy tiszteljenek. De a csajoktól én is borzasztóan tartok.
2013. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!