Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mekkora az az összeg, amiért...

Mekkora az az összeg, amiért egy pisztolyt a fejedhez szegezve meghúznád a ravaszt, tudva, hogy egy golyó van a hatos tárban?

Figyelt kérdés
2006. nov. 5. 11:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a családod nem várhatja el ezt az odaadást, ez hülyeség, max ha tényleg vkinek az élete forog kockán. munkát, pénzkereseti lehetőséget mindig lehet találni ...
2008. szept. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkora hülyeség! Ha fejbe lövöd magad akkor tök mindegy hogy akarsz e pénzt vagy sem. Ha meghalsz, meghalsz. Nem tudod hasznát venni a pénznek.
2008. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Semennyiért! Mit érnék a pénzel ha fejbelövöm magam?

A családom is engem és nem a pénzt választana, tehát nagyobb fájdalmat okoznék velük mint amennyi örömet a pénzel.

2008. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk 1-2 milláért már símán.

Több,mint 80%-az esély...nekem ennyi bőven elég lenne,hogy megpróbáljam.

2008. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy ember bármikor meghallhat, bármilyen szituációban, hisz minden tele van veszéllyel, az is, ha csak állsz. valami miatt leállhat a szíved, esetleg valaki olyan helyen talál el, hogy belehalsz. ide akkor minek pisztoly?

Mellesleg, 40% rá az esély, hogy megtenném nemes cél érdekében... pff

2009. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, most egy nagyon érdekess filozófiai kérdést vetettél fel. Erre két nézet szerint lehet válaszolni:


1. Úgyis megdöglünk egyszer nem?! Akkor miért ne?! És ha túlélem, még pénzem is lesz.


2. Semennyi pénz se ér annyitt, hogy eldobjuk érte az életünket. És ha az öngyilkosságért tényleg a pokolra jutunk mint ahogy meg van írva bibliában, akkor mégis képes legyek eladni a lelkem néháy teves bankóért?

2010. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Erre két dolog miatt nem tudok válaszolni:

1. Amit már előttem is írtak: ha meghalsz, cseszheted a pénzedet. Akármennyi is.

2. A nagyobb baj, hogy a pénz se kéne. Én megdolgozni akarok érte. Most írhatnám, hogy megtenném 10000000000000000000000000000000000000000000000000000-ért,

de mi a fenét csinálnék vele? Az első évben talán nagy buli lenne, hogy felvásárolnám és beutaznám a fél világot, de azután? Nem lenne életcélom, nem szeretnének mert csak lézengek, üressé válnék. Nézzétek csak meg mi történik sok lottónyertessel. Vagy a Big Brother nyertesével! Nem tudnak mit kezdeni azzal a sok pénzzel, ami hirtelen jött és nem tettek érte szinte semmit. Mivel tele leszel pénzzel, nem kell dolgoznod, ezért a kapcsolataid is megszakadnak, sok "barátod" irigykedni kezd vagy másképp néz rád, mert neked nem kell bejárnod, unatkozni kezdesz, oda az életcélod, feleslegesnek érzed magad, magadba fordulsz, aztán ki tudja, még mibe keveredsz. Nem éri meg.

2010. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
'jav: az 1-es után írtam egy sornyi nullát, de úgy látszik, ez már sok volt az oldalnak, úgyhogy lerövidítette
2010. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
nem is tudom semmi inkább a szegénység szegények vagyunk de jól élünk ;)
2011. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Semennyiért ( kivéve, ha valamilyen betegségem lenne mondjuk és amúgy is fokozott esélyem lenne a korán várható halálra ).
2013. nov. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!