Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nekem nem jönnek össze ennyire...

Nekem nem jönnek össze ennyire a dolgok? Vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy nekem nem jönnek össze a dolgok,vagy tényleg annyira csúnya lennék,hogy mindenki undorítónak tart,de tényleg...

Szemeztem egy sráccal,de mikor ráírtam kapcsolata lett.

Beszélgettem kép nélkül egy sráccal neten,közel lakik hozzám, de mikor képet küldtem kifigurázott haverjával,jobban mondva leundorítózott,csak nem szemtől szembe.(ő már nem tini,hanem felnőtt.)

Esküszöm vagy én vagyok ennyire ocsmány,de szó szerint ezek szerint rám sem lehet nézni akkor,vagy csak rossz helyen keresgélek...

Valaki...:/(írjon valaki,aki hasonlóan él/élt)

16L


2013. júl. 10. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem önbizalomhiányod van. Ne interneten próbálj ismerkedni. A felnőtt lehet, hogy csak azért figurázott ki, mert túl fiatal vagy hozzá. Bármi lehet!

Tudsz mutatni fényképet?

2013. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De tényleg ilyen téren semmi nem jön össze, az életemre nem panaszkodnék mert nem rossz, megvan nagyjából mindenem ami kell,barátaim,családom, nem unalmas az életem kicsit sem. Sőőt pozitív lehetek,mert utcán a szembejövők is gyakran mosolyognak,és nem találnak meg túlzottan a kötekedők. Úgy érzem t*kre jó minden,de ez a k*rv- 'külsőséges' állapot elb*sz körülöttem mindent,mert én komolyan nem érzem magam annyira ocsmánynak,hogy azt szégyelni kéne,persze ízlések,de akkor is,ennyire nem gondoltam bele,mosolygok,és vidám vagyok,hisz vannak emberek akik betegek/valami miatt olyanok amilyenek,és találnak maguknak párt, valakinek ők a legszebbek.

Én pedig komolyan egy sima átlagosnak mondható arccal senkinek nem felelek meg,sőőt...Annyira elkeserít...

(a mostani sráctól nem akartam igazából semmit,nem tetszett,és nem akartam kapcsolatot,de nyilván ezeknek a szavaknak,hogy 'csúnya vagy' mindegy kitől kapjuk,hatalmas súlya van... kb összetörtem...)

2013. júl. 10. 22:39
 3/9 A kérdező kommentje:

Képet nem mutatnék,és mint mondtam erre nem is gondoltam tőle sem,hogy egy undormánynak tart.

Lényegében azért nem,mert magam sem tartom annyira vészesnek,ha így lenne megkapnám az emberektől napi szinten.

Nem interneten ismerkedem,ezzel a sráccal 1 suliba járunk...:s

Amúgy így szép lassan tényleg nem marad belőlem semmi,mert mindent lerombolnak körülöttem mire odajutnék,hogy valaki tényleg...:/

Nem akarok más helyébe lenni,azt sem akarom,hogy 100-an udvaroljanak,de egyetlen egy embernek, aki a barátom,és szeret,hű hozzám legalább annak az egynek felelnék meg,de annyira nincs senkim ilyen téren...

2013. júl. 10. 22:43
 4/9 anonim ***** válasza:
16 évesen gyerek vagy még, hova sietsz.
2013. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedig ha tudnál mutatni képet, akkor esetleg többet is tudnánk segíteni. Nem kell ide publikusan, ha neked ez gondot okoz, ha elküldöd üziben az tökéletes. Amúgy meg ezekről a srácokról az a véleményem, hogy végtelenül felszínes brigád. Ne add fel, vannak még rendes emberek. :)
2013. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen 16évesen még gyerek ez így van,de ez így is hatalmas fájdalom.


Utolsó: Köszönöm...:(

2013. júl. 10. 23:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor képet kaphatok üzenetben?

#5 voltam.

2013. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet küldök később:)
2013. júl. 11. 08:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Okés. :)
2013. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!