Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol rontom el, hogy soha nem...

Hol rontom el, hogy soha nem jönnek össze a dolgok?

Figyelt kérdés
Sokszor volt már olyan, hogy valaki közeledett felém aki addig nem érdekelt. Aztán "bevágódott" nálam, már kezdtem örülni, hogy lesz belőle végre valami, tehát kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, erre nem történik semmi. Vagy én értelmezem félre a jeleket, amik nem is igazi jelek?(Mosoly, kedvesség, bámulás, a társaságom keresése stb) Ezek csak barátkozások, és bebeszélem magamnak, hogy tetszem neki(k)? Vagy túl görcsösen akarom? Mi lehet a hiba?
2010. aug. 1. 11:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nem egyszerű dolog és én látva a sok rossz kapcsolatot, úgy gondolom h erőltetni sem szabad, ha valaki nem kitartó, nem akar nagyon téged, talán jobb is h megy, aki neked teremtetett az biztos h nem fog félreérthető jeleket küldeni....türelem, bár sokszor nehéz...
2010. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nálam is teljesen ugyanez van. 22 éves vagyok, normális kapcsolatom nem volt, sokaknak tetszem, de mindig valahol megakad a dolog, és nem megy tovább. Pedig nem vagyok egy hárpia.. mostanában már nem ragaszkodom ennyire, h legyen kapcsolatom, de így sem talál rám senki :) nekem nincsennek titkos hódolóim, nem vesz fel "idegen" msnre, aki ismerkedne velem, nem tudom hol rontom el, vagy mi a gond velem.
2010. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok én is! A nyáron kb 3-4 srác koptatot le. pedig találkoztunk is és nagyon szimpatiuksak voltunk egymásnak. Végül mindegyiknek lett egy barátnője. Én pedig lelkileg összetörttem. Most kb 3 hete msn-ezgetek és telefonálunk egy sráccal jövőhéten találkozunk. Meglátjuk,hogy mi fog belőle kisülni.

Nekem is az volt a baj,hogy görcsösen akartam! Légy kitartó és türelmes!

2010. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ugyanez vagyok, én is 21 évesen...Engem sem vesznek fel msn-re és hasonlók. De ha valamilyen új társaságba kerülök, vagy találkozom új pasikkal (nem az utcán, buszon, és hasonló helyeken hanem pl új suliban, esetleg valami összejövetelen, tehát ahol több időt tudok vele eltölteni) akkor eddig szinte mindig volt olyan aki közeledett volna felém. De ennyi. Udvarolgattak és hasonlók, de ennyiben maradt. Pedig én sem vagyok egy szörnyeteg, de mégis van bennem ezek szerint valami taszító...

2010. aug. 1. 12:06
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lehet a baj, hogy nincs elég önbizalmad és ez valahogy kihat a többi emberre. Másrészt nem szabad görcsösen akarni a dolgokat, mert akkor az ellenkezőjük teljesedik be, inkább le kell tudni mondani róluk és érdekes módon akkor történnek meg. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom :) 19/L
2010. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Türelem. Az igazi egyszer csak eljön. Sok-sok találkozás kell ahhoz, hogy közöttük legyen.
2010. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Alap dolog a fiúkkal kapcsolatban: nem értjük a jeleket, egyértelműbbnek kell lenni.

20f

2010. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
de ez annyira rossz amúgy. 3 hete voltam lagziba, mindenki kérdezgette tőlem h "jajj neked mikor lesz lakodalom??" meg "te vagy a következő" ... annyira rossz volt, 20-30 évesek voltak a lagziba, legtöbb csaj férjezett volt,vagy komoly kapcsolatos, nekem meg még a láthatáron sincs senki, és úgy érzem nem is lesz soha :S és hülyeség h le kell mondani róluk, mert én fél éve megtettem, de mégse akad senki :S aki tetszik vagy nős/kapcsolatban él, vagy épp nem kellek neki ... aki meg jönne az vagy vén kiéhezett fószer, vagy nekem nem tetszik :S 2. voltam
2010. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Utolsó: teljesen ugyanígy vagyok, csak annak kellek aki nekem nem kell. De hát ha nem érdekel valaki, akkor minek?

És igen, önbizalmam sincs semmi. És pont ezért elkezdem magamban keresni a hibákat minden csalódás után, hogy vajon unalmas vagyok-e, a külsőmmel van-e a hiba vagy mi a fene az ami ennyire borzasztó bennem...? Én már esélytelennek érzem, hogy valaha is legyen valakim, mások körülöttem évek óta tartó kapcsolatban élnek, én meg sehol sem vagyok 21 évesen...

2010. aug. 1. 14:08
 10/20 A kérdező kommentje:
Csak tényleg ez idegesít, hogy akkor miért viselkednek így? (Amit a kérdésben írtam: mosoly stb)? Lehet tiszta hülye vagyok már tényleg, és minden félreértek, mert azt akarom hinni, hogy ezek jelek.
2010. aug. 1. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!