Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vélemény? (Kérdésed túl...

Vélemény? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. Blablabla. )

Figyelt kérdés

Ott kezdeném, hogy csodát ne várjatok! Csupán csak egy lélektépő film és két sör után ez jött ki belőlem(nem kaki azért..). Miközben ezt írtam, egy depresszív(legalábbis nekem az) zenét hallgattam, szóval, hogy jobban bele tudjátok képzelni magatokat, nektek is kéne eme rövid szöveg olvasása közben hallgatni. Másfél percet kibírtok, nem muszáj üvöltetni, nehogy anyu, apu, szomszéd, kutya vagy anyós meghallja, aztán rikácsoljon..


A zene: https://www.youtube.com/watch?v=It4WxQ6dnn0


Ha nincs kedvetek hozzá, most kattintsatok el. Nyugodtan mondhatjátok, hogy ez szar, mert igazából nekem sem tetszik, de annyira nem tudom már elmondani senkinek az egész mindent magamban, hogy ide folyamodok..bocsánat!


Az értelmetlen szöveg pedig:


Hogy mit akarok az élettől? Jó kérdés.. Mondanám, hogy megtalálni önmagam, de miért csak egy legyek? Miért fogadjak el egy valamit és miért nem változtassak rajta? Rajtam, a világon vagy csak a világomon. Felszállnék, érezném, ahogy a magasba repülök, a levegő átjárja midnenem, kitisztít, majd mikor már nagyon-nagyon magasan vagyok egyszer csak megállnék és letekintenék. Aprócska porszemnek látnám a világot, majd eszembe jutna, hogy ott élek, azon a porszemen. Ott vannak a barátaim, ismerőseim, az otthonom és a családom. Ott tanultam meg mindent az életről, ott kerestem a helyem hol egyedül, hogy mással, és ott lettem az, aki most vagyok. Abban a pillanatban elkezdenék zuhanni, csak zuhannék és zuhannék majd mikor a földre érnék semmi bajom sem lenne. Mert igazából nem én repültem csak a képzeletem.És habár csak a képzeletem szárnyalt mégis egy újabb élménnyel lettem gazdagabb. Ismét tanultam valamit, ismét egy fokkal másképp tekintek a világra, a világomra. Ismét egy lépéssel közelebb érzem magamat magamhoz. Hosszú még az út, tudom, de nem baj, én ráérek...


2013. júl. 15. 02:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Respect a moderátornak, aki írta a zárójeles részt! :-D
2013. júl. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyot néztem hogy milyen depressziós zenéről beszélsz, mert elindítottam a zenét, visszakapcsoltam ide, erre megszólalt valami soproni reklám:D Aztán rájöttem hogy csak reklám, átléptem és láttam hogy Brian Enot hallgatsz :D Akit én imádok. Egyik legjobb az ambient műfajban. Na mindegy, tehát...

Attól függetlenül, hogy az ilyen szövegek nem egészen az én világom, szerintem jó. Legalábbis nekem sikerült beleélni magam. Az ilyen agymenések kategóriában szerintem amúgy sem létezik olyan hogy rossz.

2013. júl. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na erre nem számítottam:) Azt hittem, majd támadnak, hogy milyen rossz. Köszönöm!:)


Soproni reklám..ezen jót nevettem:)

2013. júl. 15. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég nagy dolog, hogy ezt így le tudtad írni. Személy szerint, nem szeretem a nyávogós szövegeket (vagy embereket), de ez nem lett olyan rossz. Sőt...

Számomra igen csak bonyolult ez a lélek dolog, meg hasonlók, ezért viszonylag sokat kutakodok a témában(kisebb-nagyobb sikerrel). Ahogy a szövegedet olvasatm, egyből ezek a testből kilépős élmények(ún. asztrális utazás) ugrottak be. Hallottál már a témáról, vagy tök véletlen?

2013. júl. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Még nem hallottam róla, illetve lehet, de nem tudom, pontosan mit takar.


Rengeteg ilyet írok, de csak magamnak, tegnap pedig úgy éreztem, ezt meg kell osztanom, szóval köszönöm tényleg, hogy nem támadtok hanem jó szavakat kapok!:)

2013. júl. 16. 01:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy megosztottad ezt a nyilvánossággal.:)

Most adtál egy kis gondolkodnivalót( mivel azt mondtad nem hallottál még a "testbőlkilépőmarhaságokról").

2013. júl. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!