Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem akarok így élni, egy...

Nem akarok így élni, egy értéktelen ember vagyok, meg akarok halni, de nem bírom megtenni a többiek miatt?

Figyelt kérdés
Az van, hogy én egy nagy sza... vagyok. Akármennyi pasim volt, mind ba...ott át a francba. Nem kellettem nekik (és nem, velük nem beszéltem így, nem káromkodtam, mielőtt valaki a trágár stílusomat kifogásolná, amit csak a kétségbeesés hoz ki belőlem). Csak nem akarok létezni, azt akarom, hogy ne kelljen semmiről sem tudnom, hogy ne fájjon semmi. Nyugtatókon élek, remegek, egész nap sírok, mert hiába tettem meg értünk mindent, mégsem kellek neki. Mi a fenét rontottam el? Más mit tud jobban? Nem értem, de már nem is érdekel. Mást választottak helyettem. Csak azt akarom, hogy könnyű legyek, hogy semmit ne érezzek, mert mérhetetlen fizikai fájdalmaim vannak. Úgy tudok csak létezni, ha folyamatosan adagolok magamnak valami nyugtatót, vagy iszok, mert ezt csak kábult állapotban lehet elviselni. Csak nagyon sajnálom a szüleimet, anya tuti nem élné túl, és ezt hogy tehetném meg? De így sem bírok élni. Szerintetek feldolgozná ezt a családom? Nem hagyhatom őket így, nem tehetem meg, de nem bírom már tovább.
2013. jún. 25. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Önsajnálat!

Örülök, hogy csak ennyi problémád van.

Menj dolgozni vagy tanulni, kösd le magad. Ezt a legkönnyebb, piálni, meg gyógyszerezni, mint józanul megküzdeni a valósággal.

2013. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Én megyek tanulni, te meg légy olyan jó, hogy elmész a p***csába.
2013. jún. 25. 15:19
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Idióta...
2013. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Magadat jellemzed? -.-
2013. jún. 25. 18:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Még nagyon fiatalnak tűnsz. Lehet, csak rosszul választottál eddig,mert szeretetre vágytál. De ez csak egy tipp.
2013. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Ejnye, nagyon el vagy keseredve. Hány éves vagy? Nyilván a "pasijaid" nem jól választottad meg, és úgy nézem, túlságosan függsz a kapcsolatoktól. Ne nyugtatózz, ne piálj, szedd össze magad, és figyelmesebben válassz magadnak barátot. Kitartás!
2013. jún. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Most is csak azt tudom neked írni drága, mint amit privát üzenetben írtam: a viselkedés minôsít :) tudod a nyugtatòkat receptre írják az orvosiban, a boltban pedig csak 18 éves korodtòl kaphatsz alkoholt :D
2013. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hol élsz te tesókám...Simán beszerzi bárki aki akarja...
2013. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Naja és még valami: nekem privát üzenetben bebizonyította hogy fake közkívánatra bemásolhatom aki akarja!


Hozzáfűzném még hogy mivel tanul ergo iskolás eléggé furcsa lenne ha ezeket nem vennék észre :D szóval nice try

2013. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hány éves?
2013. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!