Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Titeket nem zavar, hogy a...

Titeket nem zavar, hogy a legtöbb "Különc vagyok" képet/idézetet a kis tiniribik rakják ki, akik olyanok, mint minden második tizenéves lány? Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Azt hiszik, ettől menőbbek lesznek, hogy ők "mások, mint a többiek, és büszkék rá". Közben meg ők azok, akik úgy öltözködnek és sminkelnek, mint az összes tiniribi. Nem tudom, miért csinálják ezt. Ha annyira különcök akarnak lenni, miért riszálják magukat, és próbálnak k.urváskodással menők lenni?

Nem értem. Szerintetek?



2013. júl. 16. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2013. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem én, de szerintem nem igazán válasz a kérdésemre. (Vagy csak nekem nem esett le?:D)
2013. júl. 16. 18:03
 3/15 anonim válasza:
100%
Zavar...Mert figyelembe kell kerülni like vadászat..ennyi az egész :) Értelmet ne keres benne sőt mondok mást 14 lány vagyok nem sminkelem magam normális ruháim vannak nem volt még pasim mert nem érzem annak h ilyen idősen kellene bármilyen meglepő, sőt bulizni sem járok :) De engem ők különcnek tartanak ezek miatt :) meg hogy sportlövészetre járok...A barátnőm is ilyen..nincs bennük logika én nem írok ki semmit számomra a face annyi hogy beszélgessek :) ne haragudj hogy ennyit írtam de muszáj már mert mindenki csoportosít... Én úgy gondolom kicsit sem vagyok k***ás a többi hasonló korú lányhoz képest..de valamilyen szinten akkor értetem meg őket mikor megkérdeztem az utcán (már komolyan nem értettem őket muszáj volt :D) télen egy miniszoknya, magassarkú és bunda kabát hogy nem fázik? erre ezt a válasz kaptam: fűt a tudat hogy sexy vagyok..szóval ezért sminkelik magukat mert csak úgy "szépek".. szerintem mindent megmagyaráztam :D
2013. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem zavar mert élik az életüket,én pedig a saját életemmel vagyok elfoglalva,sok energiája és szabadideje van azoknak akik mások életét boncolgatják és kritizálják!
2013. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

-.-

Nem boncolgatom és kritizálom. Azt kérdeztem MIÉRT, de ha elolvastad volna a magyarázatom, erre rájöttél volna.

2013. júl. 16. 20:34
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Szeretném, ha megkülönböztetnénk a különc és a különleges szavakat...

Ha különlegesnek képzelik magukat, közben nem azok, az tényleg lehet nagyképűség. Ugyanis egy különleges emberben benne vannak az alapvető értékek (legalábbis a zömük), az alapvető tudás, átlagos mennyiségű képesség plusz még ezeken felül többet nyújtanak valamiben. Tehát a különleges egy pozitív jelző.

Különcnek lenni ellenben nem jó... Ekkor hiányzik belőled valami, ami amúgy az emberek 99,99%-ában megvan. Kilógsz a sorból, de nem pozitív értelemben. Mindenki furának, idegesítőnek tart. Tehát ez egy negatív jelző. Nem hinném, hogy bárki is különc akarna lenni.


Például - nem jó példa lesz, mert nem erre mondjuk szerintem e kettő kifejezést alapvetően, de a lényeget remélem szemlélteti:

különleges az, aki művelt, regényeket olvas, jó filmeket néz, de otthon van egy tudományos témában is. Benne van, aminek kell plusz még valami.

Különc az, aki otthon van tudományos témákban, de regényekről, filmekről nem tud beszélni, mert azokban a minimális szinten se jártas.


A különc elvan a maga kis világában, sokszor nem megértett, nehezen tud beilleszkedni. Nem több a többi embernél, sőt, sokszor kevesebb.



Én így érzem...

2013. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszik gondolom, hogy ha kiírnak egy "egyedi" idézetet, hogy "Egyedi vagyok", attól máris egyediek lesznek, ja meg lázadnak gondolom:))
2013. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*azt akarnak:)
2013. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7.és8.vagyok, ja és engem nem zavar!:)
2013. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 minimalbuddha válasza:
'Tiniribi'-nek és kurv.knak nevezed őket, ha ez nem kritizálás akkor mi? Ez a te megítélésed, ha tényleg ennyire zavar töröld az ilyen ismerőseid vagy tiltsd le őket a hírfolyamodról.
2013. júl. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!