Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar, hogy a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, hogy a sok tizenéves itt kérdezgeti, hogy mit vegyen a másiknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Egyáltalán miért mennek bele egy kapcsolatba, ha annyira sem ismerik a másikat, hogy tudják, hogy minek örülne?
2010. dec. 20. 15:15
 1/5 szamóca. ***** válasza:

jaa szerintem csak téged...

én megtanultam ignorálni azt ami egyébként idegesítene:D

egyébként meg friss kapcsoaltban nem feltétlen ismerik a másikat..bár az is tény hogy megváltást itt se mfog kapni.

2010. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2010. dec. 20. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatos hogy ezt kell mondjam , de a mostani tizenéveseknek, nem igazán, az egymás megismerése, a kölcsönös szerelem, meg ilyesmi a lényeg hanem hogy intim kapcsolatba kerüljenek.

Ismerek egy 13 éves lányt, viszonylag jóban, vagyunk, mindent elmondunk egymásnak, és mikor szakitott a pasijával, akkor megkérdeztem miért.

Azfelelte:

"Mert nem azért voltunk együtt hogy szeressük egymást. Ugyeérted? :$ "


És sajnos rengetegen vannak ezzel így.

Nyugodtan pontozzatok le, ez a véleményem.

2010. dec. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamóca. ***** válasza:

abban is van igazság második válaszoló.

ha nem friss kapcsoalt is lehet nehéz az ajándékválasztás. én pl három hete azon szerencsétlenekdek hogy mit vegyek az unokaöcsémnek, pedig nem mondanám hogy nem ismerem:D bár az is tény hogy megkérdezni is fölösleges, úgysem tudnak ők sem valami személyre szabottat mondani csak az átlag "tusfürdő parfüm karkötő" ami túl tucat ahhoz hogy jó legyen.

2010. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem is szánalmas -.-

hogy ennyire nem szorult beléjük egy kis kreativitás ...

Majd pont mi ismerjük jobban a kolompár rómeót meg a kiss bélát, mi? -.-

2010. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!