Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenéves fiúk! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves fiúk! Titeket mennyire zavar, ha egy lánynak kis melle van?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy a mellem kicsi (75A) és nagyon zavar. Néha sírok is emiatt, ráadásul a srác, aki nekem tetszik, leginkább a nagymellű lányokat szereti és teljesen el vagyok keseredve emiatt. :'(

14/L


2011. febr. 14. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Nekem speciel nem mondasz semmit azzal, hogy 75A, egyébként meg nem az a lényeg, + ha még 14 vagy úgyis fog nőlni :)

nem kell elkeseredni, volt barátnőmnek is viszonylag kicsi volt nem tudok ilyen 75A-kat mondani) de nem is az a lényeg, nekem megfelelt :))

2011. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha meg egy srácnak a "tested fog csak kelleni" akkor ne nagyon sírj emiatt jobb is hogy nem jössz össze vele :)
2011. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ferikee, te hány éves vagy?

16?

2011. febr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Szia! Én egy 27 éves nő vagyok. Egyrészt szintén 75-ös a méretem és a pasim imádja. :-) Másrészt a lányok 24 éves korukig nőnek, messze vagy tőle. Meg javaslom, hogy sportolj (vagy legalábbis mellizomgyakorlatokat csinálj), amitől szép formája lesz. Ha szép a formája, tök mindegy, hogy mekkora!


Vagy nézz meg olyan lányokat, hírességeket, akiknek kicsi a mellük. Mégis szépek!

2011. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez így van :)
2011. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyilván ha a kinézett srácnak a nagymellű lányok tetszenek, akkor nem vagytok egymáshoz illőek. Pont úgy, mintha neked nem tetszene raja valami. Ettől még sok más fiúnak pont te leszel az esete.
2011. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki mellméret szerint választ barátnőt, még nem nőtt fel, éretlen, tehát semmi dolgod vele, nincs okod utána sírni. Mert gondolom, ilyen neked nem kell. Egyébként elmondom neked, én évekig 70/A mérettel éldegéltem és sose volt olyan, hogy ne akadt volna jelentkezőm. Nyugodj meg, majd úgyis nőni fog még, nekem is azóta már 80 B, de hidd el, ez annyira huszadrangú dolog...


25 N

2011. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A mellméret abszolút nem mérvadó.Az csak a sokadik dolog amit megnézek egy lányon.Mire eljutok odáig,már régen eldöntöttem,hogy tetszik-e vagy nem...

Egyébként én kifejezetten szeretem a kis mellű lányokat.Már írtam,hogy ez nem befolyásol semmit,de ha csak a mellméret alapján kéne választanom,akkor inkább a kicsi.Hidd el,rengeteg pasi gondolkodik még így.Tényleg ne aggódj,még csak most kezdtél el fejlődni.Lehet,hogy néhány év múlva visszasírod a kis ciciket,mert akkora lesz majd. (:

21/f

2011. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem még bőven nőhet a melled.. :)


és az a srác, nem hiszem hogy csak MELLEID MIATT SZERETNE.. ;)

2011. febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Múltkor volt itt egy olyan kérdés, hogy "FIUK TI A NAGY VAGY A KIS MELLŰ LÁNYOKAT SZERETITEK", vagy legalábbis valami ilyesmi volt. Ezzel kapcsolatban én is végeztem egy mini felmérést a barátaim körében és arra jutottunk, hogy nem a méret a lényeg, hanem a forma. Úgyhogy nyugodj meg, a legtöbb fiuknak így is be fogsz jönni, amúgy meg tuti fog még nőni, úgyhogy nem sírj ilyen hülyeségek miatt. :D
2011. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!