Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudok változtatni a...

Hogyan tudok változtatni a rossz tulajdonságaimon?

Figyelt kérdés
pl.. gyerekes vagyok néha, stb
2009. okt. 21. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, sehogy. Senki sem változik csak próbálja azt tetetni.
2009. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudomásul kell venned, hogy x tulajdonság nem tesz önmagaddá. "Ilyen és ilyen vagyok" helyett csak vedd tudomásul (fogadd el), hogy amikor nem figyelsz oda, akkor "hozol" x tulajdonságot. Tudatosan meg felismerheted, hogy nem kell neked, ennyi az egész :) Ettől persze nem lesz azonnal megoldva: odafigyelni (azaz a tudatosság) folyamatosan szükséges. Kár, hogy ez nem része semmilyen tananyagnak...
2009. okt. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Butaság, mindenen tudsz változtatni, ha akarsz.


6 éve még akkor is megsértődtem és duzzogtam, ha nem kaptam meg valamit, csokit vagy mondjuk a párom nem adta ide a telóját játszani, kis apró dolgok miatt.

Beláttam, hogy ez így nem jó és megváltoztam. Már nem vagyok sértődős, az sem érdekel, ha valaki a szemembe mondja, hogy ronda vagy, vagy kövér, vagy bárni. Legalább őszinte.

Önző is voltam, mostmár szivesen megosztok mással bármit, ha nekem nem marad is szivesen adom.

GYerekes vagy? Hát biztos azért, mert még fiatal vagy:) Majd alakul és változik ez is :)

Tudod, sose növünk fel igazán, csak megtanulunk viselkedni. Mindenkiben ott lapul a gyerek, csak van aki ezt énjét nem szivesen mutatja, pedig mennyivel jobb, mint a gorombaság és mogorvaság.

2009. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok..
2009. okt. 23. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!