Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináltok, ha lelkileg...

Mit csináltok, ha lelkileg "megtorpantok" az edzések vagy az étkezés tekintetében?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nálatok nem szokott előfordulni, hogy nincs kedvetek edzeni, vagy azt enni, ami elő van írva? Ilyenkor hogy lendültök túl a holtponton? Van vmi motiváló erő, kép előttetek?
2012. jún. 25. 19:54
 1/3 Zakathol ***** válasza:
Semmit. Majd elmúlik. Addig is le a terembe és egy alap lightos edzést csinálok. Nem lehet örökké maxon pörögni.
2012. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

de van olyan is hogy a súly kifog rajtam és inkább széttúratom kisebb súllyal magam, de ha van segítőm akkor értelemszerűen nem érdekel semmi leszarom és nyomom ami a csövön kifér...


a haltól már néha irtózom,de próbálok változatosan enni ne szokja meg a szervezet egy idő óta már birom a halat is de az egyik fajtát már nem eszem meg ha belegondolok az izére rosszul vagyok és kiköpöm egyből..


általában ha szar a kaja vagy az idő vagy edzés megy szarul elég agresszív vagyok hogy már megint elvan baszva minden de ilyenkor fogom a box zsákot szanaszétcsapkodom ideget levezetve és utána nyugodtan próbálok motivációs videót nézni ahogy szétpumpálják magukat

2012. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ilyenkor általában pizzát rendelek, és nézek valami filmet. másnap meg bűntudatból edzek.
2012. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!