Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ha komoly zenét...

Szerintetek ha komoly zenét hallgatok pl Vivaldi 4évszak akkor télleg jobb lessz a kedvem?

Figyelt kérdés

Sajnos Mentális betegségben szenvedek ( Bordenline) és kezd vissza jönni az életkedvem,már nincsen bennem az hogy "meg akarok halni" de félek hogy visszatér a rosszkedv és a halálvágyam ezért arra gondoltam komoly zenét kezdenék el hallgatni,milyen hatással lessz rám a komolyzene?mert azt hallottam hogy nagyon jó az emberi elmének.

Válaszotokat előre is köszönöm :)

20/L



2013. júl. 20. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

akár a kedved is, persze:)

sőt, azt mondják nyugtató hatása is van, meg fejleszti az agy különböző dolgait.. jobban nőnek a növények, tisztább lesz a víz..:D aztán, hgoy ebből mi igaz...

de a komolyzene jó! nincs olyan könnyűzenei műfaj, ami hasonlóan összetett lenne (ha már csak a különböző hangszerek számát is tekintjük)

ne csak ilyen közhelyeseket hallgass, mint a 4 évszak, vagy Mozart Reqiem, vagy Beethoven 5.. Haydn is jókat csinált, Liszt is.. vagy akár mai modern dolgok, pl Morricone western zenéi.. baromi jók!:D


http://www.youtube.com/watch?v=WOBkuXEkcRQ


estére altató:

http://www.youtube.com/watch?v=8Af372EQLck

2013. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat,én hiszem hogy jó hatással van az emberre :))) nekem épp az tetszik nagyon hogy annyi hangszer szólal meg olyan megnyugtató :) igazából csak mostanában kezdtem el hallgatni de mindenfélekképpne meghallgatom amit ajánlottál :) köszönöm :)
2013. júl. 21. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!