Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valtozasra lenne szüksegem,...

Valtozasra lenne szüksegem, több beszelgetest varok el a ferjemtöl, h vezessem ra h beszelgetessel mindent megoldhatuk? (bocsi az ekezet hianyokert, de nemet billentyüzetem van, es nem tötölök szivesen) ;)

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 23:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy meg kell beszélnetek valamit ennyi.Aztán mond el neki hogy nem állapot ha nem beszélitek meg felnőtt módjára a dolgokat.
2010. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
jah , de eppen ettöl vagyok totalisan kibukva..., h mindeg mondanom kell, mert nem veszi eszre rajtam, h szüksegem van ra, a velemenyere stb., nem szeret a problemainkrol beszelni(pedig ö is belatja, h vannak..)en pedig olyan szemely vagyok, aki ha nem beszeli meg az illetövel felbukkano problemakat ,akkor kiakad..., h müködik a sajat megnyugtato modszer???
2010. jún. 25. 23:42
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia! Éppen arra készülök, hogy leülök a párommal beszélgetni, mert nagyon rosszul esik az, hogy fáradtnak mondja magát ha közös programot akarok, de nem rég szólt a haverja, s elment, s még nem jött haza.

Volt ilyen beszélgetésünk, nagyon nehéz rávenni, rávezetni. Én határozottan, de nyugodt hangnemben kértem meg, hogy most figyeljen rám. Próbáltam előre megfogalmazni mit akarok mondani. Igyekeztem röviden, érthetően elmondani amit akartam. Volt is sikere, de tudod, nincs ember hiba nélkül.

2010. jún. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálunk is,mintha én fogalmaztam volna a kérdést :)

Sokszor próbáltam beszélni a férjemmel én is mert szeretem tisztázni a dolgokat,nem birom a bizonytalanságot stb.

Nekem fontos a kommunikáció,azt vallom a problémákat meg kell beszélni,különben mindig probléma marad.

De ez általában csak a nőknél van igy,a férfiak nem szeretnek beszélni.

Ők inkább stuccpolitikát folytatnak.

Én már nem erőltetek rá semmit,nem lehet őket megváltoztatni máshogy működnek mint mi.Sokat idegeskedtem feleslegesen én is,hogy nem figyel,nem válaszol stb.

Sztem ne faggasd ha nem akarja,ezzel csak vitát okozol és akkor még több gond lesz amit szintén meg akarsz beszélni majd...hiába.

Tapasztalatból irom,én 1 évig küzködtem,de nem lett több a beszélgetés csak több lett a harag a faggatástól.Ma már megértettem h nem kell állandóan beszéltetni,problémázni, elég csak a nagyon fontos dolgokat átrágni,hiszen ő is elnéz nekem idegesitő dolgokat és nem nyaggat velük mindig,meg nem akar beszélni róla.Ez meg nekem jó :)

2010. jún. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hidd el nem fogja észrevenni,hogy mit szeretnél,máshogy gondolkodnak,erról nem tehetnek a férfiak,nekünk nőknek kell ezt tolerálni.

Csak magad készited ki ezen rágódsz.

Mond meg neki h ha fontos dolog van akkor beszélni fogtok,de amugy hegyd a saját kis világában.

A fétfiak nem szeretik elismerni h baj van beszélni meg annál inkább nem szeretnek róluk.

2010. jún. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
eröltetni nem eröltetek semmit, inkabb kiakadok mint egy toronyora, többet beszel es több idöt van a haverjaival mint a kislanyunkkal es velem!ö az aki mindeg mondogatja, a hazassagbeli kapcsolat maradjon közöttünk..., de hogyan is legyen ez valos ha ö mindeg kikosaraz es nem beszelget velem! kihez forduljak ha nyelni mar nem birok es hogyan ertessem meg vele h tarsasagra van/lenne szüksegem?!!neki szüksege van ram eg
2010. jún. 26. 00:20
 7/15 A kérdező kommentje:
neki szüksege van ram egyalltalan? (valamiert elköldte a komimat, pedig meg kez se voltam :D:D )szexen kivül miert nem kivan töllem többet?(örülök h meg a nöt ezoldalrol nallam es nem a haverjainal keresi :D) hat talan tenyleg az agyara megyek, de egy hazassag a joban-rosszban össze kellene kössön bennünket, nem csak az elvezetekben!
2010. jún. 26. 00:23
 8/15 anonim ***** válasza:
A Te férjedet meg az én feleségemet össze lehetne kötni,biztos jól elvolnának.Mert nálunk is ez van csak pont fordítva.
2010. jún. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Cool!:D ne harizz , de meg nem hallottam ien szitut hol a NÖ nem akar beszelni! Termeszetesen sajnalom a helyzetedet, minim., annyira mint te az enyemet!! Nöböl vok, de tanacsot adni nem tudok, mivel en a traccsolos nök köze tartozok... :S (tudom, nem is kertel tanacsot:))
2010. jún. 26. 00:43
 10/15 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, egy házasságban össze kell tartani és muszáj beszélni is,nagyon idegesitő tud lenni ha nem figyelnek oda Rád és elhanyagolva érzed magad emiatt.Az én férjem ugyanez a haverok tökéletesek,velük minden t megbeszél,sztem még olyat is elmond nekik amit nekem nem.

Nagyon pipa vagyok e miatt,ha felhoztam ezt a témát,hogy magányos vagyok,egyedül érzem magam mindig azt mondta megértelek stb,stb,aztán ugyanugy ment minden tovább.

Én változtattam,nem beszéltem vele többet erről,viszont többet kimozdultam(barátnőkhöz) és én csináltam azt amit ő, úgy tettem mintha nem érdekelne mi van,ha mondott valamit lerendeztem egy "aha" beszólással. Na ez hatott,megijedt,a változásomtól,még a mai focit is lemondta,hogy velem és a fiunkkal legyen,és felvetette,hogy mindent beszéljünk meg mostantól.

:)

2010. jún. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!