Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mik ezek a jelenségek?

Mik ezek a jelenségek?

Figyelt kérdés

Például amikor hatalmas csönd van,és hirtelen hangzavar történik,vagy rossz órára nyitok be,vagy nyugodtan megyek az utcán és megbotlok,magyarul vmiért nagyon megijedek,vagy abban a két mp-ben félek vagy vmi ilyesmi,akkor azokban a mp-kben a nyelvem közepe bizseregni kezd.Ez mindenkinél így van? Régen,ha cikis helyzetbe voltam,csak azt éreztem h tűz vörös lettem,és folyt rólam a víz.Most is ez van,csak hozzá még ez a bizsergés,és nagyon rossz érzés...mit jelenthet?


Amúgy így másodkérdésben: ti hogyan élitek túl,ha vmi nagyon égő dolog történik veletek??? Én még egy hétig szoktam rajta morfondírozni,hogy te jó ég mit csináltam,és már nem csinálhatom másképp,és mások is látták,hallották.Mindig amikor erre gondolok,elkap a libabőr,és ugyanaz a jelenség,ami az előbbi kérdésben volt!szval ti hogyan gyűritek le? Segítsetek lécci!


14/L


2009. okt. 21. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A bizsergést nem tudom... Gondolom mindenki máshogy dolgozza fel a dolgokat. Te így. Cikis dolgok... Régebben én is sokat agyaltam rajta. Mára már elég "laza" lettem ahhoz, hogy ne foglalkozzak ilyenekkel. Abban a pillanatban ciki, de továbblépek. Ha én nem törődök vele, más sem.
2009. okt. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. okt. 23. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
te is mindig elkésel!? xd akkor nem csak én vagyok vele igy.... Ha rossz terembe nyitok be akkor banyek tovább keresgélek egyszer majd csak megtalálom hol vagyunk.....ha nem akkor egy laza jukas óra.... Amikor meg elbotlok vagy valamit leejtek akkor csak szimplán nevetek rajta.... De ha valami igazán cikis dolog történik akkor már nem vagyok ilyen jókedvű.....akkor úgy érzem mintha sütőbe megsütötték volna a képemet és tiszta hülyén érzem magam, sokszor zavarba is jövök és ez szar. Próbálok laza lenni de elég sokszor az ilyen helyzetekben nem sikerül.... a humor segít a kellemetlen helyzetekben és oldja a feszültséget....
2009. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is próbálok laza lenni,de nem jön össze.Ha ott vannak a barátnőim,akkor oké,én is nevetek rajta meg ők is,de ha egyedül megyek hazafele...magamba meg nem röhöghetek..:D
2009. dec. 4. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor hívj fel valakit telefonon amikor épp egyedül vagy és meséld el neki, mi történt veled. Így nem néznek hülyének, ha nevetsz pl. az utcán.
2009. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!