Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik örök barátság?

Létezik örök barátság?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom igen. A legjobb cimbora már 19 éve mellettem áll (26 vagyok). Összevesztünk jó párszor, én messzebb is költöztem, de a barátság megmaradt. A hűség és a szeretet kovácsolja össze ezt a kapcsolatot ezért van az, hogy ha sokáig nem látom akkor is kötetlenül, jóízűen tudunk beszélgetni amikor viszontlátom.
2013. júl. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tapasztalataim szerint nem.

esetleg ha mindkét fél konfliktuskerülő, és nagyon egy hullámhosszon vannak.

2013. aug. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igazából csak örök cimbi létezik! Ilyen legjobb barátok maradunk örökre dolog nincs. Mindenki változik, ahogy idősödünk mindenkit elsodor valamerre az élet.. Új munka, vállalkozás, továbbképzés, a társad barátai.. Minden változik körülötted és egy idő után már nem tartasz igényt arra, hogy a régi barátod ott legyen minden pillanatodban.

Nekem is van olyan barátnőm akire azt mondom, hogy a legjobb, de csak mert a legrégebbi. Már nincsenek közös témáink, már nem érezzük olyan jól magunkat együtt. Inkább csak azért vagyunk barátok, mert közös a múltunk és csak a múlt tart össze minket. 11 éve a legjobb barátom, nem telik el úgy hét, hogy ne beszélnénk, de szerintem nap se. Egy évbe kb 3-4x találkozunk, ismerjük egymás történetét, de úgy nincs meg az a nagy pajtizás, szóval sok titkot megtartunk magunknak, nem igazán nyílt és őszinte a barátságunk. Szóval ez is csak álszenteskedésre épült, felszínes barátság. ez nem lehet örök pláne nem boldog és szeretettel teli.

2013. aug. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen! Nekem nincs, nem is volt, de tudom, ha találnék egy olyan embert, aki ugyan úgy mindent megtenne értem, és mindent meg tudnánk beszélni, nagyon hamar igaz barátok lehetnénk, akire számíthatok, és akiben megbízhatok! Én ilyen vagyok, és remélem egyszer megismerkedek egy hasonló gondolkodású emberrel.
2013. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!