Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy kiraboltak lelkileg? Volt már olyan, hogy tudtad hogy nem igaz barát, de mégis annak tartottad?

Figyelt kérdés

Például megbíztál valakiben, és mégis elárult... Elmondtad neki ami a szivedet nyomja, megosztottad vele a titkaidat és mégis becsapott, pedig te egy igaz barátot tiszteltél benne.. Mintha csak azért jott volna, hogy ellopja a titkaid és elszaladjon vele..

Tudtad, hogy szinte csak egy idegen vagy neki és lehet, hogy csak érdekbol van veled.. de te mégis annyira megkedvelted az illetot, hogy a szivedbe fogadtad? Volt már olyan, hogy nem érdekelt miért barátkozik veled, de egyszeruen megszeretted vagy hozzászoktál, nem bántad, hogy kihasznál..

Már arra is gondoltam, hogy ez a magánytól való félelem.

És az normális, hogy még most is csodálom, mint embert, és nem érdekel hogy miért, csak azt várom hogy még 1x felhívjon és visszahozzuk az emlékeket?!

És itt most NEM szerelemrol beszélek!


2009. okt. 23. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Húha ez kicsit veszélyesen hangzik. Nekem olyan már volt, hogy szerelem miatt voltam hasonló helyzetben. Bár az illető tényleg érdeklődött, érdeklődik....csak megbízhatatlan alak és gyakorlatilag leszívta az energiáimat....najó ez asszem tök más:P

Node, igen ez lehet attól, hogy félsz a magánytól. És nem normális, hogy függsz tőle. Értékelned kéne magad annyira, hogy nem tartod magad egy szinten egy ilyen alakkal. Szakadj el tőle, az lenne neked a legjobb. Megszabadulnál egy csomó kétségtől, és csalástól. Igaz magányos lennél egy darabig, de ha függetlenedsz rád találnak a jó emberek.

2009. okt. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudod, egész életemben magányos voltam! Soha nem tartoztam sehova! Már oda jutottam, hogy mindegy kikkel barátkozom, csak egyedul ne legyek, mert már fáj..
2009. okt. 25. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem máshogy volt. Évekig halálos ellenségek voltunk, azután közös barátnő folytán mi is megbarátkoztunk.. Voltak veszekedések, de annyira szerettük egymást! Mert tudom, hogy ő is szeretett! erre amikor azt hittem életem végéig bízhatok benne, úgy gondoltam nem tenne velem semmit mivel iszonyú nehéz titkokat bízott rám! aztán persze életembe senki nem szúrt ekkora tőrt a hátamba.. Bemocskolt a barátaim előtt valami iszonyat nagy hazugsággal!Engem már meg se hallgattak, nem hittek nekem! Elvesztettem az összes barátom! 1 teljes évig nem nevettem nem is mosolyogtam. Többször gondoltam arra, hogy elmegyek és csak meghalok valahol. Egyedül úgyis éhen haltam volna.. De sosem tudtam volna megtenni anyámmal.. És már jól vagyok, ismét vannak barátaim, de az a lány aki ezt tette velem, most a mellettem lévő osztályba van, még nem mentem neki, de kb. minden alkalommal vissza kell fogni.. Hát ez lett a nagy barátságból, de vicc, hogy még mindig tisztelem mint embert.. Ez a legszörnyűbb. Bármikor megtudnék bocsátani neki 1 felől. De más felől meg is tudnám ölni..
2009. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2013. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!