Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mások eljárnak bulizni, én...

Mások eljárnak bulizni, én meg itthon ülök, tiszta forever alone-nak érzem magam. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim nagyrésze, oszt.társaim is, van aki még csak 14, de minden héten megy bulizni többször is, meg bepiál, jól érzi magát, meg minden. Én meg itt ülök egész nap a gép előtt, mert hát barátaim se nagyon akadnak, ha van, az is csak internetes. Nincs kivel eljárnom, nincs aki hívna, még sose buliztam és áhh..


Hogy érjem el, hogy olyan legyek, mint az osztálytársaim?


15/F


2013. aug. 2. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss az osztálytársaid felé és előbb vagy utóbb téged is hívnak majd.
2013. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Suliban osztálytársaimnak mind vannak haverjai, nekem meg csak az osztályon belül, ez is elég gázos
2013. aug. 2. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor csapódj hozzájuk... Előbb utóbb be fognak mutatni.
2013. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen idős koromban én velem is kb ez volt a helyzet, meghát őszintén szólva én az akkori osztályomat sem nagyon bírtam. Aztán egy nap azt mondtam magamban: ebből elég! Aznap suli után elmentem "bandázni" az osztálytársaimmal. Az volt az a nap, amitől kezdve az életem gyökeresen megváltozott :D Persze nem garantálom, hogy ez veled is megtörténik, meg hát az osztálytársaidtól is függ a dolog, de sztem egy próbát megér. Csak elindulni nehéz.

17F

2013. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hmm há jól van :D


van egy tök jó illusztráció ehhez a kérdésemhez egyébként: [link]

2013. aug. 3. 00:32
 6/8 anonim válasza:
Velem is ez van.Főleg azért mert a barátaim elég messze laknak tőlem, meg nem igazán egyszerű talikat szervezni, és nincs nagyon dolgom mit tegyek.Valahogy az itteni emberkékkel nehezen ismerkedem, de hát ez van
2013. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én is ilyen voltam, későn érő típus, szenvedtem is tőle.


Az osztálytársaim, akik hasonlóan menők voltak, én meg nem, egytől egyik bunkó gyökerek voltak és még mindig azok. Arra még nem gondoltál, hogy velük van a baj, és nem veled?


Ne félj, előtted az egész élet. Most 24 vagyok, de 14 évesen nekem se voltak barátaim, és folyton otthon ültem és szarul éreztem magam miatta. Viszont jól tanultam, és bekerültem egy olyan gimibe, ahol hozzám sokkal inkább hasonló emberek voltak. Velük szép lassan elkezdtem járogatni bulizni, és 18 éves koromra már nem töltöttem otthon hétvégét :)


Tudom, a tévé, az újságok folyton azt nyomatják, h akkor vagy menő, ha bulizol és iszol, de tudod mit? Ez baromság. Látod, mi lesz az ilyen partizós valóságshowk főszereplőivel pár év múlva? A maradék agyuk is eldrogozzák, és előbb utóbb az utcán végzik, hajléktalanként. Nem az a menő, aki partizik és iszik és drogozik és szexel (hidd el, k**** jó a szex, de nem a világ közepe, ahogy a tévé beállítja). Akkor vagy menő, ha elég eszed van megtalálni azt, ami téged érdekel. Ha játszol otthon a gépen, de közben jól tanulsz és 10 év múlva lesz karriered, a gyerekkorukat elpiálókkal ellentétben, akik max Texcóban lesznek árufeltöltők, vagy a mekiben szencvicscsomagolók? Na majd akkor milyen menő leszel a drága kocsiddal és műveltségeddel, amivel minden bunkónak be tudsz szólni!


It gets better. Építsd a jövődet, nyiss azok az emberek fele, akik megérdemlik a figyelmed, és ha visszanyitnak, meglátod, nem leszel egyedül. :)

2013. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi, ezer köszi :D
2013. szept. 3. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!