Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem sikerül beilleszkedn...

Miért nem sikerül beilleszkednem/megszerettetni magam azokkal, akikkel szeretném? Magányra vagyok ítélve? Tanács akár e-mailben légyszi

Figyelt kérdés

vannak haverjaim meg minden.. de nem olyan szinten, mint amennyire szeretném.. barátom .. talán egy van, aki több mint haver...


van 1 társaság, akikkel haveri szinten vagyok, de semmi több.. nem járunk (sajnos, és remélem, hogy csak még) bulizni, vagy ilyen helyekre, csak ha utcán összefutunk köszönünk, néha leállunk dumálni..

ugye ahoz, hogy beilleszkedjek, el kéne velük járni ide-oda.. de ahoz valahogy be kéne kerülni.. de mégis hogy?! van 1 ember, akivel vagyok annyira jóba, hogy beletudna vinni 1-1 buliba ezzel a társasággal, csak vele nem tudok vmiért elmenni soha.. v engem nem engednek el.. (és esetek 98%ába ez van) vagy ő nem megy éppen..


9-es vagyok, gondoltam suliba is biztos lesznek új barátaim, akikkel el tudok majd járni.. hát nem így van.. elvannak velem.. de van aki már a szemembe mondta, hogy idegesítem és kopjak le vagy változtassak a stílusomon.. [de nem tudom mit, mi a baj velem..]

engem nem hívnak sehova.. akár mozi vagy vmi találkozó.. (mint pl most őszi szünetbe) engem kihagynak.. suliba sincs egy olyan ember, aki olyan lenne, hogy "gyere ülj mellém.. megvárlak.. menjünk el ide-oda.." vagy ilyesmi.. tudom, hogy megvan az oka.. de nem tudom hogy mi, és nagyon szarul esik..

[1x-2x volt már olyan érzésem is, hogy akik nem mutatják h utálnak csak szánalomból vannak velem és nem küldenek el a f*szba.. és ugyan ezt nem mondták ki, tökre idegesített, sőt.. inkább bántott]


szarul esik, mikor azt beszélik elöttem, hogy mit fognak csinálni akár újévkor v vmi programkor (pl nyár végén).. akár vmi partyba mennek, akár házibuli.. ha házibuli még roszabb, mert ált. olyan emberről beszélnek, akiről azon kívül h ki ő többet nem tudok, nem járunk egy társaságba.. így esély nincs rá, hogy elhívjon.. és az egész azért nagyon elszomorító, hogy engem nem hívnak soha...

kb van 3-4 haverom, aki nem megy sehova, csak itthon járkáljunk az utcán és piáljunk stílusu.. ez 1x-2x jó.. de nem akkor, mikor egy jó partyba lehetne menni.. :( ők általában hívnak és ha tudok megyek, de nem mindíg van rá kedvem, hogy egész este-éjjel fagyoskodjunk.. főleg újévkor..



Egy X. haverommal beszéltem arról, hogy suliba nem nagyon akarnak befogadni, sőt, kb utálnak.. ő azt mondta rá, hogy ő is ilyen magányos farkas tipusú, elvan egyedül, 1-2 emberrel v magában... de neki is vannak barátai, akik hívják ide-oda..

____________

kiegészítő sor(ok):

nem értem, miért nem fogadnak el, kedvelnek... külsőmmel nincs túl sok baj.. nem egoizmusból, de jól nézek ki (többnyire), magas vagyok, nem vagyok kövér, igaz se vékony, se izmos nem vagyok...

csak nem jó a tartásom és elég csendes vagyok.. => nem vagyok hűdenagy party face.. (pedig szeretnék az lenni)

[nemvagyok beképzelt, sőt.. önbizalom hiányom is van, ezek a dolgok miatt..]


/fiu vok\


2009. okt. 24. 23:43
 1/8 A kérdező kommentje:
nézzétek el az apróbb hibákat.. késő van és fáradt vagyok..
2009. okt. 24. 23:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. lehet meg kellene próbálnod úgy közelebb kerülni hozzájuk hogy te hívod el őket valahová. Legyen az akár egy buli,de lehet egy kertiparty,házibuli jobb lenne.ha látják hogy jófej vagy legközelebb vissza fognak hívni ők is.aztán persze nem tudom ők is milyenek meg te is,hiszen az ellenszenves dolgaikról többnyire nem tudnak az emberek,máskülönben változtatnanak rajta.
2009. okt. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rövidebben már és a lényeget kiemelve.
2009. okt. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

NA elolvastam de egy az amit tudok hogy aki a helyesírásba kötözködik az se egészséges ember. Max úgy ha valami ellenszenves neki abban az írásban. De csakúgy belekötni.

A többit nem lehet így megmondani miért nem hívnak. De biztos sok más gyereket se hívnak rajtad kívül. Például csajok annyira szegényesek és felszinesek hogy ránézésre döntik el kit hívnak meg és aki nem cukcsi annak esélye sincs. nem kell velük foglalkozni. Engem se hívtak soha (csak pár szülinapra de azok egész közeli barátok nem ilyen féléve iskolatársak) és mégis itt vagyok.

2009. okt. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én osztályomban is van egy pont ugyan ilyen gyerek (vagy még rosszabb). Minden igaz rá, még gerincferdülése is van, mint neked (?). Ő egy kicsit rosszab, gebe, öltözködése is elég begyepesedett, haja is mint a szénakazal, illetve még stréber is. Már elmondtuk neki a véleményünket, hogy min kelene változtatnia, de egyik fülén be, másikon ki, most is ugyan úgy néz ki. Őt tényleg nem szokták hívni sehová, de talán nem is jönne el. Szünetben is csak ül a padjában és kockul. Ha nem fog változni, akkor csak rosszabb lesz neki, de nem akar ránk hallgatni. Kiránduláson is beb****tt, mert azt hitte, hogy íyg menőbb lesz, pedig csak leégette magát, mert 4 pohár boroskólától állt be úgy, mint ha egy ember ivott volna meg 7 dl Jäger-t. Régebben én is ilyen voltam, de elhatároztam, hogy változni kell, megváltoztam és már jobban szóba állnak velem, nem vagyok olyan "magányos". Ebben a változásban az a bizonyos stréber gyerek inspirált, akiről írtam ezt a regényt. Lehet hogy kicsit neked is változni kellene, de lehet hogy már csak a társaságba való beilleszkedés hiányzik.
2009. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4. eltaláltad.. van egy kis gerincferdülésem kiskorom óta..

de, nekem az a bajom, hogy a stílusomon nem igazán tudok mit javítani.. pl. jeans clubba járok vásárolni.. retro -t is imádom.. de nincs 1 göncöm se, mert nagyon drága nekem..

én nem vagyok stréber.. sőt.. okos vagyok, de cseszett lusta.. gyakorlatilag semmit nem tanulok..

a tartásommal van egy kis baj.. de arra próbálok figyelni..


ezt a meghívom magamhoz dolgot azért nem tartom megvalósíthatónak, mert meghívok X embert, aki szerintem jófej, és kb senki nem jön el vmien okból.. +nekem nagyon nem engednek semmit anyukámék, szóval még 1 doboz sör se ha valaki szeretne, vagy egy szál cigi se, aki nagyon akar..



nekem nem az a bajom, hogy nem érdekelnek az osztálytársaim, mert nagyon is érdekelnek, sőt az évfolyam társak is.. csak nem mondják meg mit változtassak..

+azért képzeljétek bele a helyzetembe.. igaz, hogy csak 2 hónapja vagyunk osztálytársak, de már kialakult hogy ki kinek a legjobb barátja, ki kivel lóg, megy el sulin kívül X helyre.. csak én maradtam ki :'(

2009. okt. 25. 21:22
 7/8 A kérdező kommentje:

ja és köszi a válaszokat mindenkinek.. és azt is hogy végig olvastátok..

bevallon ilyen hosszú kérdéseket én 20ból 1x olvasok végig

2009. okt. 25. 21:23
 8/8 anonim ***** válasza:

16:43 lol

Elárulok valamit: te soha nem voltál olyan mint az az osztálytársad. Ő egyéniség, ami te sosem leszel. Ne értsd félre, nem sajnállak, nem utállak, és őt sem, mert sztem le se szarja a hozzád hasonlókat. Tanulságos sztem.

2009. okt. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!