Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem kellek egy fiúnak sem?

Miért nem kellek egy fiúnak sem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és és még soha nem volt senkim. Tudom, hogy nem késtem még le semmiről, meg nem a legnagyobb a vágyam most egy kapcsolat, mert úgy gondolom, hogy most a tanulás a legfontosabb dolog az életemben, de mostanában azért néha felmerül bennem, hogy jó lenne ha valaki szeretne és én is szerethetném. :) Van pár fiú, aki tetszik, de nekik nem kellek. Meg úgy általában szinte senkinek.


Nem tartom magam olyan hűde gyönyörűnek, inkább olyan átlag. Lehet az a probléma, hogy alacsony vagyok? De ehhez vékony, és a testalkatom is arányos.


Mi a baj velem?


2013. aug. 3. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy nem ismersz! :D
2013. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet és megmondom hogy van-e bármi baj is a kűlsőddel.
2013. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy a külsőd a probléma, akkor küldhetsz képet, és mondok véleményt rólad!

De szerintem fogadd el magad úgy ahogy vagy, érezd jól magad a bőrödben, és mosolyogj sokat! :)

Tényleg nem kell foglalkoznod az ismerkedéssel, pontossabban nem erőltetetten, csak légy nyitott, ne érdekeljen mások véleménye rólad, és hagyd, hogy a dolgok alakuljanak maguktól! :)

2013. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, bár nekem már volt egy kapcsolatom... De ha bárki akar tőlem valamit az is semmi komolyat. Hiába szeretném, hogy szeressenek, nálam ez nem jön össze. Vannak fiúk, akik bejönnek, de ők kb. észre sem vesznek, aki meg engem vesz észre, az nekem nem jön be. Pedig tényleg nem magasak az igényeim, de valahogy a világegyetemben nem találok egy nomrális srácot se... :/
2013. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)


Utolsó: akkor úgy látom ugyanaz van velünk. :) Igaz akad azért néhány srác aki próbálkozik, de rájuk én nem tudnék úgy nézni mint egy olyan fiúra aki a pasim lehetne, max barát. De talán tényleg türelmesnek kell lenni, hisz a türelem rózsát terem :P Ha meg nem bírunk várni szakítsunk egy szál virágot, de azzal nem biztos, hogy boldogok leszünk...

2013. aug. 3. 23:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát igen... :)

Azért próbálok ismerkedni, aztán talán csak jön valaki.

2013. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pedig egy 20 éves fiú vagyok és én pedig barátnőt nem találok magamnak, soha nem is volt még.
2013. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!