Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem tudok csajozni, miért nem kellek a lányoknak, ha olyan sok ronda fiúnak is van barátnője?

Figyelt kérdés
Csak nézem, hogy más ronda fiúk milyen szép lányokkal vannak sokszor, én meg még egy csúnya lányt sem tudok felszedni, most vagy én vagyok a világ legrusnyább fiúja vagy már nem tudom miért utálnak a lányok? El vagyok keseredve, olyan reménytelen ez a csajozás számomra.
2013. febr. 16. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Miből lehet tudni, hogy hétvége van?

Világvége, egyenesen Hajdú-Biharból...

2013. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Először is nem értelek miért görcsölsz ezen hogy nincs csajod? Énis igy voltam vele hogy nekem nem lessz, de én igazából elárulom nemis érdekelnek különösebben. 2012 es szilveszterkor elmentem egy házibuliba, meghívott egy csaj engem is akit amugy ismertem régebbről és szilveszter óta együtt vagyunk. énse vagyok egy jóképű gyerek csak nagyon szeretek hülyéskedni és ez bejött a csajnak azóta mást se csinálok csak szórakoztatom mindig jókat röhögünk elvagyunk. ezzel csak azt akarom mondani hogy jött magától kialakult. nem azzal a céllal kell elmenni valahova hogy huu most csajozni akarok csak ugy és kész. Ha rá görcsölsz a témára akkor tuti nem fog összejönni
2013. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 David82 ***** válasza:
Írnál magadról bővebben, hogy hogyan nézel ki? Írhatod privátban is, azt hamarabb megnézem.
2013. ápr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!