Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Ahhoz kötődik?...

Miért van ez? Ahhoz kötődik? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! az éjjel azt álmodtam hogy bent vagyunk a házban és bejövök a bejárati ajtón és (paranoisás vagyok)a fürdőszoba ajtón egy kisfiú nézett ki és valahogy furcsán mosolygott o.O és elmondtam apunak, hülyeségnek tartotta! ismerünk egy boszorkányt( valóságban!) mondtam hogy ha majd elmegyünk mondjuk el neki ezt az esetet! azt mondta hogy majd! és anyu telójáról felhívtam a boszorkányt és elmondtam az egészet. azt mondta hogy régen volt egy második emelet a házban. azon az emeleten meghalt egy kisfiú és a holtak leesnek o.O aztán meg mondta hogy ugye a fürdőszobába vezettük be először a vizet! mondtam hogy igen! azt mondta hogy ez megzavarhatta a szellemet és ha egy kicsit megerősítem akkor minden ilyennek vége lesz! ja és szerintem ahhoz kötődik ez az álom hogy lett volna egy testvérem de anyum gyenge volt és elvetélt és a lifenetworkon a rejtélyes történetekben azt láttam hogy a halott gyerek egész életén át kísérti az anyát, lehet köze ehhez az álomhoz?? ha és amúgy azért írtam ki mert mielőtt a kérdés ki írtam volna végig úgy éreztem hogy valaki jön-megy a házban és figyel! de anyu meg alszik!! o.O értelmes válaszokat légyszi 12/L félek!!

2013. aug. 3. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
faszé kell ezt éjfél előtt 7 perccel kiírni! miért nem alszol már?!!!
2013. aug. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a noszorkánynak igaza van.És szerintem ahoz kötődik.De nem kell félned egy szellem nem bánthat
2013. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!