Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon rendetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírok rendet tartani... Anyut is zavarja mert már kiburjándztam a szobámból is :D

most lehet azt mondani, hogy csak lusta vagyok, és rakjak rendet, de észre se veszem és újra rendetlenség lesz... Mit csináljak? volt olyan aki már volt ilyen helyzetben, és sikerült leküzdenie?

18L


2013. aug. 4. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen helyzetben vagyok és nem sikerül leküzdenem. Van egy nap, a hétvégén mikor mindent rendbe vágok, de kedden már oltári kupi van. Hál isten a párom már megszokta, mert tényleg nem direkt csinálom...
2013. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ugye? ugye, hogy ez nem direkt van? nem tudom mi les így velem, meg ki fog elviselni :(
2013. aug. 4. 13:21
 3/9 anonim ***** válasza:
kívülálló szemével nézd a rendetlenséget: például arra gondolj, hogy vendég vagy, és ez a látvány fogad. Így mindjárt más a nézőpont.
2013. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Nem lehet, hogy sok felesleges dolgod van?

Én is így vagyok, próbálom kiválogatni, ami már nem kell (el lehet ajándékozni, eladni neten stb.)

2013. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
pár havonta rakj rendet és górj ki minden fölösleges lomot, én is ezt a technikát alkalmazom :D újratermelődik a kacat és kezdem előről :D
2013. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

szerintem valami kis gyűjtögetési betegségem is lehet, nehezen válok meg a cuccoktól :S annyira félek, hogy olyan leszek, mint a TLC-n meg spektrumon a gyűjtögetők, hogy majd lakni sem lehet a házamban :(

amúgy igen, kicsi a szobám, és sok a cucc, de mindig próbálok eltüntetni mindent ami már nem kell (pl tankönyvek) mégse férek el soha...

2013. aug. 4. 13:27
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Én is nagyon rendetlen voltam. Nem zavart, nem érdekelt. De miután külön költöztem a párommal, mintha kicseréltek volna. Attól kezdve az is zavart, ha ott maradt egy pohár az asztalon. Szerintem te is ki fogod nőni. Addig is vegyél erőt magadon és takaríts, hogy másokat ne zavarjon.
2013. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én rendmániás vagyok, semmi kacat nincs a szobámban.

Ha valami van, akkor is böki a csőröm, és gyorsan elpakolom.

Így sosem kell összepakolnom, mivel nincs mit. Csak porszívóznom kell, meg letörölgeti és ennyi:D


16/F

2013. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PaperRabbit válasza:
Hogy ha az a gondod hogy így ki fog elfogadni,hát,aki tényleg szeret.Ez nem olyan dolog amin nem lehetne változtatni.De ilyen esetben jó kifogni egy olyan faszit aki azért nagyobb rendet tart mert ha két rendetlen összekerül ott irtó nagy kupi lesz:D
2013. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!