Mit gondoltok rólam?

Figyelt kérdés

Kedvenceim a Depeche Mode( Dave Gahan 4ever) Taylor Swift, Pink, Amy Macdonald;

cuki állatkák, főleg a kölyökkutyusok;

Gyakorikérdések.

Gyűlölöm az ÁLLATKÍNZÁST és az ÁLLATKÍNZÓKAT; a szúnyogokat, mindenféle rovart ( a bogarakat annyira nem).

Feleselek, segítek néha otthon. Ha tehetném egész nap itt ülnék a net előtt, menne a Depeche Mode meg a gyakori.

Megismerkedtem a gyakorin egy fiúval, nagyon kedvelem, több mint 300 km van köztünk + a szüleim. Így hát nem írok neki. K#rva nehéz! Iszonyuan hiányzik!!!

Ja és egy picit egoista is tudok lenni.

Viszont rengeteget nevetek, főleg a LB-mmel.


Ha ez bárkinek is számít közületek: a hajam sötétszőke, szemem sötétbarna, 158 cm magas, 47 kg.



2013. aug. 4. 21:41
1 2
 11/14 anonim válasza:

Sziasztok!

Amikor ezt olvastam el sem akartam hinni... Mintha engem írtál volna l... 12 éves lány vagyok,imádom a Depeche Mode-ot! <3 A többiben is teljesen magamra ismertem! (Bár ezt az oldat nem nézem olyan sűrűn) Annyi a különbség hogy barna hajam van és barnás szemem, 166 cm magas 48 kg :) Na és ismerek egy Depeche Mode rajongó fiút 300 km távolság+szüleim.... De tartom vele a kapcsolatot :)

2013. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

éljen a Depeche!!!!!! (Y)

ilyen kis fiatalon..ez nagyon biztató :)

2013. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
:D
2013. aug. 24. 21:21
 14/14 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek!


Egy fanatikus Depeche Mode-os :)

2013. szept. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!