Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálhatnék hogy ne...

Mit csinálhatnék hogy ne legyenek ilyen érzéseim? Sürgős

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan ideges leszek, mindentől és nehezen tudok lenyugodni. Nem tudom levezteni a feszültséget ami egyre gyülemlik bennem és iszonyú :S Senkinek nem tudom elmondani a problémáimat, kívűlről mki azt hiszi h normális életem van, de ez egyre rosszabb. Legszivesebben pszihilógushoz mennék, de nem tehetem és nem is hiszem h érne valamit. Hogyan tudnék kitörni ebből?
2009. okt. 25. 19:26
 1/5 anonim válasza:
Keress olyan elfoglaltságot, hobbit, ami megnyugtat... vagy írj blogot és ott add ki a dolgokat. :)
2009. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
énis ilyen voltam! próbáld meg nem a szívedre venni a dolgokat! Én nem látom jó dolognak a pszihológiát, mert ha problémád van az életben, azt valószínű azért kaptad, mert próbára akar tenni az élet. Ha megoldod akkor fel fogsz szabadulni és boldog leszel. Valószínűnek tartom, hogy nincs mellett most olyan ember akiben megbízol és barátként tudsz kezelni. Nem látok bele az életedbe, de keresd meg a hozzád legközelebb (lelkileg) lévő embert és próbálj meg kontaktot teremteni vele (javaslok egy öregebb és bölcsebb embert). A másik amit tudok javasolni. Ha az emberekkel van bajod, és ők idegesítenek, akkor próbálj meg az ő fejükkel gondolkodni, hogy fordított esetben mit reagálnál, az ő helyükben bármilyen spontán kitörésre. Amit nem javaslok (egyenlőre) az a gyógyszer! Ha segíthetek keress privátban!
2009. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Blog-ot és naplót nem szivesen írok, előbbit azért mert nem akarom a világgal közölni a golgaimat, naplóval már próbálkoztam, de egyszerűbb magamban elmondani h mi is bánt és mit érzek, bár ez nem maradandó, de ha mindent leírnék ami bánt az rengeteg időmet elvenné. Hobbikra nincs időm/ se pénzem :S De azért köszi :)
2009. okt. 25. 19:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Már eléggé kicseszett velem az élet, rosszabb helyre nem is születhettem volna, rosszabbnál rosszabb dolgok jönnek, gyakorlatilag semmi olyat nem kapok aminek örülhetnék akár egy csöppet is. Próbára tesz az élet, igen lehet. De én ezt a próbát már nem bírom :'( Ez egy ördögi kör, nem tudom úgy megoldani a problémámat hogy a megoldott helyett ne jöjjön egy másik nagyobb probléma :S Legszivesebben sírnék egész álló nap...
2009. okt. 25. 19:55
 5/5 anonim válasza:
Biztos, hogy jó helyre születtél! Beszélj a problémáidról, mert nem szabad magadban tartani! A körülötted történő dolgok pedig úgy zajlanak ahogy te irányítod! Csakis te tudod pozitív irányba elbillenteni! És azt ne felejtsd el soha, hogy egy ember biztos van a világban aki szeret és törődni akar veled! Ha nem találtad meg, akkor azért dolgozz, hogy keresd! A boldogság mindenkinek jár!
2009. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!