Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Őrültség? Mit gondoltok? Mit...

Őrültség? Mit gondoltok? Mit tehetek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Hali! Egy 15 éves lány vagyok, és segítséggel fordulnék hozzátok.

Szóval, nemrégiben lett nekem egy példaképem, aki férfi, és imádom amit csinál, más kiskorában elkezdett táncolni, énekel és rappel. Nem magyar az illető.

És nem tudom mihez kezdjek, meg szeretném tanulni az ő anyanyelvét, nem azért mert ő van, mindig is tetszett az a nyelv, és az angolt is. (eddig németet tanultam, amit nagyon szerettem). Valaki akarok lenni, de nem tudom van-e tehetségem. Egyszer a rajztanárom azt mondta hogy: Ha tehetség nincs, a szorgalom helyettesítheti azt.

Na én ezen a felfogáson vagyok, szóval szeretnék táncolni tanulni, énekelni, de inkább rappelni, és/vagy színészként tevékenykednék. Mindig nagy álmom volt hogy színész leszek ^.^ De attól hogy Magyarországon esetleg "nagy vagyok" ha lehetek, attól még nem leszek világhírű. Azt akarom hogy elismerjék amit csinálok. Persze felmerült bennem az is hogy mi van ha nem vagyok jó? Szeretnék dalszövegeket írni, a nagyok közt lenni. Olyan nagy baj ez? Miért érzem magam egy kicsit szánalmasnak??

Hiába vannak nagy terveim, ha szegény családból származok nem érhetek el semmit???

Nem tehetem meg hogy tánciskolába menjek, énekelni/énekelni tanuljak. Mihez kezdjek?? Mi a véleményetek??



2013. aug. 6. 21:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Már* kiskorában...
2013. aug. 6. 21:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Tetszik, amit írsz magadról. Javaslom, hogy iratkozz be egy művészeti szakközépiskolába, ami ingyenes, és tanulj a köbön. Ez az, amit megtehetsz, és kell is, ha komoly szándékaid vannak. Ha mégsem megy, az sem baj, ha kiderül menetközben. Attól még te értékes ember vagy.
2013. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi hogy válaszoltál. :)

Bár még utána kell járnom pár dolognak, pl. lehet-e ezt 18 év felett, mert már elkezdtem egy másik suliban, most megyek 10.-be, és szeretem azt a társaságot. A 18 utánnal meg csak az a bajom, hogy túl későn van. De ha nincs más megoldás... :)

2013. aug. 8. 01:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Esetleg írna valaki ilyen iskolát? :D Melyik a legjobb?
2013. aug. 8. 01:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ merre laksz, de a legtöbb nagy városba találsz. Ennek írj egy új kérdést talán, vagy keress kérdéseket erről. Egyébként maximálisan egyet értek az első válaszolóval. Szép dolog, hogy fontos ismert akarsz lenni, én is azt akarom, hogy LEGYEK valaki az életben. Nézd a sorsod a te kezedben van, csak meg kell ragadni az alkalmat!
2013. aug. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Hát igen, szerintem vannak még páran akik valakik akarnak lenni, vár erről az a véleményem, hogy igazándiból az Amerikai sztárok lesznek nagyon híresek...bár nem értem miért. Megfordult már a fejemben, hogy esetleg oda ki kellene menni, (van is ott ismerősöm), hogy legyek valaki, de gondolom ott sem könnyebb azért...

2013. aug. 12. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!