Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok a mai elvárásokról?

Mit gondoltok a mai elvárásokról?

Figyelt kérdés

Tudjátok:

A legfontosabb a külső, a többi nem számít ! Ha nem vagy gyönyörű, ha nem vagy vékony, máris sz*r vagy...

Erről nektek mi a véleményetek?


2013. júl. 15. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
sajna de igaz !
2013. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Annyit gondolok erről, hogy aki erre alapozza a véleményét, kapcsolatait az elég felszínes gondolkodású.

A munka világában az ilyen emberek hatalmas pofonokat kapnak, és akkor meg siránkoznak. Nemegyszer hallani, hogy cicababa nem értette miért nem kapta meg a melót.

Probléma, hogy a média (mert ennek van a legnagyobb szerepe) hamis, valótlan, hazug információt áraszt. Sajnos az erre legjobban fogékony életkorban lévő fiatalok beépítik ezt a stílust, és a modoruk olyan lesz amilyen.

De ahogy látom, az értelmes emberek nem foglalkoznak velük. Azt is megnézheted, hogy akik ilyen habitussal rendelkeznek nem éppen az értelmiséget alkotják. Építettek egy hamis világot, és éldegélnek benne. Nem kell foglalkozni velük.

2013. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok vele kedves 2. válaszoló, csak sajnos elég rosszul esik szerintem mindenkinek ha lenézik!
2013. júl. 15. 14:53
 4/10 anonim válasza:
Persze hogy rosszul esik, de az ember előbb utóbb megtalálja a hozzá illő társaságát, és mindez akkor már nem fontos. Ha kicsit megfordítjuk a tükröt ők lesznek furcsák. A viselkedésük, a modoruk, hogy elképzelik nélkülük nem lenne világ. Én így szoktam nézni, és örömmel tölt el, hogy nem vagyok olyan. Viccessé válik az a görcsös szépség kergetés, az esztelen vihogás, és a lényegtelen hatalmas problémáik.
2013. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:))
2013. júl. 15. 15:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem nagyon zavar,nem vagyok vékony,inkább átlag,de nagy mellű vagyok,így kapásból ostobának könyvelnek el,ha valakinek azt mondom hogy nem számít a mellméret vagy valami hasonló akkor rögtön kétszínű r ibanc vagyok

sokan okoskodnak arról hogy mit kéne tenni az iskolai beszólogatások,csúfolódások ellen,de azt nem nézik hogy a gyereke mindig azt hallják hogy legyél gyönyörű,kerüld azt aki szegény vagy aki más bőrszínű,így persze hogy már a gyerekek is lenézik a másik,ezt meg csak tovább viszik.

2013. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen...:/
2013. júl. 15. 16:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Maiakról?Inkább az emberi elvárásokról néhány szót.


Irigylem az állatokat hogy nyugodt életük lehet,természetesen viselkedhetnek,elfogadják egymást,egyszerű szabályok szerint élnek.


Ezzel szemben mi egész más képet festünk,mintha nem is idevalók lennénk.Úgy kell leélned az életed hogy mások figyelnek téged,állandóan ki akarnak javítani,rád akarnak húzni kényelmetlen elvárásokat,mindenhol szabály és szabály,ha nem férsz bele a szabályokba akkor kívül tágasabb,egy senki leszel.


Milyen szép élet.

2013. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 dani900 ***** válasza:

Egy kérdés:

Milyen jogon várnak el tőlem (tőletek) akármit?


Mivel én általában nem várok el semmit, ezért ha felém vannak elvárásaik, általában nem érdekel, kivéve ha viszonozzák. Ha észreveszem, hogy sikerült befolyásolni valakinek, akkor abból tanulok, pl nemrég más "jótanácsára" hallgattam, és nem a saját érzéseimre, és elképzeléseimre, és elég komoly negatív következménye lett a dolognak....igazából azóta sem tudtam helyrehozni, pedig tényleg nem rossz szándékkal adtak tanácsot, szóval, nehéz.

Na, csak annyit, ha azt mondják mások hogy bara, de te úgy érzed jobbra kell menned, magadra hallgass, nekem eddig csak így jöttek be a dolgok.

2013. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Így van !
2013. júl. 16. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!