Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki másnak hisz mint aki...

Mindenki másnak hisz mint aki vagyok?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kifejteni, hogy élőben, sem facebookon senki nem keres, és senkit nem érdeklek, mintha egy szellem lennék az emberek számára, de azt nem értem, hogy miért a divatmajmokat, és a hasonló embereket keresi mindenki ? Nekem nagyon van egyéniségem, és önálló gondolataim, értelmes vagyok, teljesen más vagyok mint az átlag, szerintem izgalmas, humoros, és érdekes személyiség vagyok, mégsem keres senki. Miért az átlag embereket keresik, és a divatmajmokat ? Az nem világos, hogy miért az átlag az ami érdekes az embereknek ? Engem mindig is az extravagáns és a "fura" lányok, és emberek érdekeltek.

2013. aug. 7. 17:32
 1/6 anonim válasza:
Elég nagy az esély arra hogy nem ismernek, vagy félre ismertek. Vagy esetleg az elmúlt 1 évben változtál meg, és nem akarják észre venni a változást. Ha egy kicsit is jobb kedvre derít, akkor én sem értem az embereket. Mindig a tömegeket keresik, nem az egyedit, ahogy te írtad: az extravagáns-t.
2013. aug. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de ez nekem nagyon fura... van egy lány a buszon, aki reggelente szokott felszállni, és tényleg nagyon furán öltözik, de az egyénisége is nagyon egyedi, és egyből felfigyeltem rá, az ilyen tipikus lányok sosem érdekelnének. Engem félreismertek, de nem is akarnak megismerni igazán.
2013. aug. 8. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:

#életem najó, igazából csak az első mondat :D nem lehet, hogy túl erős a személyiséged?

és a csajhoz odamentél? lett valami? :)

2013. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az első vagyok. Szerintem ha eddig nem tetted meg, akkor menj oda a lányhoz, kezdeményezz beszélgetést és majd meglátod hogy még ezután is vonzz-e. ha pedig igen akkor hajrá. nem muszáj szerelemnek lennie, lehet h csak barátság lesz belőle. lehet h nagyon hasonlítotok egymásra. és ha nem mész oda hozzá ezt sosem tudod meg. ne bántson hogy az emberek nem akarnak veled barátkozni, lehet h csak túl egyedi vagy nekik, nem mernek nyitni az új gondolkodású emberek felé. sok ilyen ember van.
2013. szept. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem megyek oda hozzá, mert idegenekhez elvből nem megyek oda, és nem kezdek el egy idegen emberrel beszélgetni.

Egyébként sem vagyok őrült, hogy tönkre tegyem magam, azzal, hogy megkedvelek valakit, mert úgyis szívás a vége... Annyiban vagyok fura, hogy bármilyen csoportról van szó,és általában 180 fokkal más nézeteket vallok, mint az adott csoport egy-egy tagja.

2013. szept. 30. 06:12
 6/6 anonim ***** válasza:
miért nem? hogy lesznek így ismerőseid? ahogy ezt így leírtad, olyan mintha már 'csakazértsem így gondolkozom' de nyilván nem így van.. ?
2013. szept. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!