Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 23 éves, nem bulizós, átlagos...

23 éves, nem bulizós, átlagos kinézetű lány vagyok és még sosem volt barátom, miközben azt látom, hogy ez mindenki másnak olyan könnyen megy. Lehet, hogy egyszer én is belebotlok az igaziba, akkor is, ha ez olyan hihetetlennek tűnik nekem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 16:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Persze. Én fiúként vagyok ugyanilyen helyzetben és hiszem, hogy egyszer a semmiből ott terem egy lány akivel elfogadjuk majd egymást :)
2013. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Álmodj királylány..
2013. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Kedves 23 éves lány!

Dettó ugyan ez vagyok fiúban, és még igyekszem hinni abban, hogy eljön az igazi. Nagyon, de nagyon hiányzik egy összebújós lány...

20/f

2013. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy egyszer te is megtalálod az igazat. Ne add fel! :)
2013. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
*igazit
2013. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
A probléma csak annyit, hogy te lehet átlagosnak tartod magad, de a környezeted nem. Viszont nem kell elkeseredni, a csúnya nőknek is jut valaki, a csúnya pasikkal ellentétben.
2013. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet :) Miért ne lehetne? Bármi lehet. Nike!


Na de, hogy valószínű-e...? :DD Az viszont már egy másik kérdés. >:)


27/állandójelleggelszemétkedniakaróésmásokbajánröhögőf.

2013. júl. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csúnya, mert ezt már többen is mondták és nem családtagok, meg barátnők.:) Meg azért látom magam a tükörben is, meg az utcán is, mikor megyek, hogy nálam sokkal kevésbé szép lánynak is van barátja....

Az álmodj királylányos kommentelőt meg nem igazán értem, miért jó bunkónak lenni?

2013. júl. 17. 16:58
 9/31 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, sokakat itt csak az éltet, hogy ott rúgjanak bele a másikba ahol lehet...
2013. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Rendben, nem vagy csúnya. Viszont próbálkoznak nálad? Nem lehet, hogy túl nagyok az igényeid?
2013. júl. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!