Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan törjek ki a mindennapok...

Hogyan törjek ki a mindennapokból?

Figyelt kérdés

Tudjátok iskola, lecke, pihenés, majd újra.

Programok haverral vagy egyedül valahol felejtős nincs senki és semmi.

Tudom, hogy nincs iskola de attól még most is valahogy szeretnénk változtatni a mostanimtól:

semmit tevés


2013. aug. 7. 22:56
 1/5 anonim válasza:

Na azt nem igazán hiszem, hogy nincsenek barátaid. Valaki biztosan van, iskola társ, rokon, barát.

Ha pedig tényleg nincs - bár ezt nehezen hiszem - akkor találj magadnak valakit. Igaz, hogy vannak elfoglaltságok amik egyedül is jók, de akkor van esély rá, hogy "besavanyodsz" és mégis ki szeretne élete végéig egyedül maradni?!.

Járj el otthonról, akár egyedül is, közeli parkba futni, vagy kora este sétálni, igazából bármit, csak ne otthon ülj ha pedig ismerőssel találkozol kezdj vele beszélgetni.

Nem mindenkinek megy könnyen az ismerkedés, barátkozás de erre szükség van!

Ha pedig barátod van, akkor már tudtok együtt "lógni" akár naphosszat.

2013. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 M@x ***** válasza:

Gondold ki azt, hogy mit szeretnél elérni az életedben, és dolgozd ki annak a tervét, azon dolgozz, és ha sikerült akkor happy van:)

Egyébként keress hobbikat, van egy csomó, filmnézés, sütés-főzés, gyűjts bélyeget :D Rengeteg féle dolog van, csak találd fel magad:) Egyébként kor/nem?:D

2013. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj dehogy van sok barátom de külön városban lakunk meg nyaralnak nincsenek itthon de vannak barátaim
2013. aug. 7. 23:11
 4/5 A kérdező kommentje:
14/F
2013. aug. 7. 23:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Most érzed ezt csak nyári szünet alatt, vagy máskor is érzed ezt? Csak simán nem szereted a mókuskereket?

Az iskola még muszáj, anélkül a későbbi életed... hogy is mondjam... lehet kicsit túl mozgalmas lesz. :P

Bírd ki az iskolát és egyetemet. Pl. mikor az egyetemen épp nem vizsgák voltak, jól éreztem magam, és nem volt annyira "lehangoló, ugyanolyan", mint az általános vagy gimi. Persze szerettem amit tanultam.

Aztán egyetem után keress egy olyan munkát amit szeretsz, esetleg nem helyhez kötött. Ha azt csinálod amit szeretsz, boldog vagy. Pl. menj el szabadon mozgó grafikusnak külföldön. Na jó, ez csak egy példa volt, és lehet nem is a legjobb. De a a szeretett munkádból meg tudsz élni, már jobban jársz, mint a világ 70%-a.

2013. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!