Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy apám azt...

Miért van az, hogy apám azt mondja hogy kövér vagyok, a fiúknak meg bejövök, és azt mondják hogy nagyon jó alakom van, nem is vagyok kövér?

Figyelt kérdés
Nem tudom már mit higgyek magamról, azt se tudom ki vagyok.
2013. aug. 16. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet apád azért mondja, hogy elvegye az önbizalmad a fiúk terén, hogy ne d*gjanak meg, bocs a megfogalmazásért. Amúgy is minek hallgatsz apádra, ha azt mondják a fiúk, hogy bejövős vagy? Végül is szerintem magadnak kell tetszened. Mióta elkezdtem magam nézegetni a tükörben ilyen Johnny Bravo-san megnőtt az önbizalmam és azzal együtt rájöttem, hogy nem is vagyok egy reménytelen sz*r. :D
2013. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány kiló vagy és hány centi?

Nekem a szüleim egyzser azt mondják, kövér vagyok, egyszer meg azt, hogy nem vagyok az. -.-

2013. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hallgass rá.. nem is értem, hogy mondhat egy szülő ilyet a gyerekének, pont hogy erősítenie kéne az önbizalmadat, nem lerombolnia.. ha magadnak tetszel, az a lényeg, és ne akarj változni mások miatt. főleg meg ha azt mondod, hogy még másoknak is bejössz. és amíg egészséges keretek között van a súlyod, addig nincs is semmi baj.
2013. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én úgy ahogy meg vagyok elégedve magammal. Jaa és nekem is azt mondja néha hogy milyen jó alakom van, aztán meg azt hogy mennyit híztam.-.-
2013. aug. 16. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!